Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Elaruljátok, mitől lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Elaruljátok, mitől lesz egy szex életetek legjobb szexe?

Figyelt kérdés
Mostanság olvasgattam itt pár kommentet, amiben istenítettek néhány férfit, hogy életük legjobb szexét élték meg velük. Komolyan, nagyon érdekelne, mitől lesz egy szex az számotokra. Mindenki más, tudom, hogy ha neked xy-nal remek a szex, másnak vele átlagos, vagy tré lehet. De azért hadd kapjak már egy általános képet erről. F
2021. márc. 29. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Az alapozza meg h kb öngyulladási határon vannak a férfi miatt, aztán szex közben érik el az égési csúcsnyomást, az összes energiát abba az aktusba adják bele.
2021. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy vannak érzelmek, teljesen össze szokunk, ismerjük a másik testét, tudja hogy elégítsen ki, tudja hogy mit szeretek.
2021. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Szeretném az elején leszögezni, hogy a barátomon kívül még senkivel nem szexeltem, így viszonyítási alapom másokhoz nincs. Valamint nekünk volt/van időnk megismerni egymást és kitapasztalni, hogy a másiknak mi tetszik és mi nem. Azt szóvá se kell tenni, hogy csak a saját nevemben nyilatkozhatok, más lányok, nők lehet egyáltalán nem fognak egyetérteni velem.


Fontos a figyelmesség és jó kommunikáció. Legyél őszinte a vágyaidról és hallgasd meg az övéit és a szex közben is figyeld a reakcióit és azok alapján folytasd. Idesorolnám még, hogy vannak mindenkinek határai és tabui. Ha valamit nagyon nem szeretne, akkor ne erőltesd rá. Lehet később magától is nyitott lesz rá.


Tagadhatatlanul fontos a kölcsönös vonzalom. Jobban fogod élvezni, ha olyannal vagy, akit szépnek tartasz. Ha hosszútávú kapcsolatról van szó, akkor fontos a szerelem és mélyek érzelmek, mert ha ezek vannak, még erősebb az az inger, hogy kielégítsd a másikat.


A változatosság talán az egyik legfontosabb. Néha egy gyors menet a konyhapultnál, máskor egy hosszan elnyújtott, romantikus kényeztetés. Nyilván itt is előkerül, hogy kinek milyen igényei vannak, de mivel az embernek változik a hangulata, nem mindig lesz kedve egy bizonyos típusú szexhez. A változatossághoz jön még, hogy ismerj sokféle pózt (erősen ajánlom a Kámaszútrát erre) és ne félj felvetni őket.


Tudd használni a szádat és nyelvedet mind csókolózásra, mind nyalásra. A kezeidet is használj, ne csak ujjazásra, hanem simogatásra és kényeztetésre is figyelj.


Személy szerint a szerepjátékokat is nagyon szeretem, ahol aztán tényleg el lehet engedni a fantáziádat (ha érdekel, ne állj le a rendőr, tanár és más alapvetőknél) és nagyon jókat ki lehet hozni ebből. Persze, ez se vonz mindenkit, viszont ha valamelyikőtöket igen, akkor finoman rá lehet vezetni kisebb dolgokkal, hátha érdeklődni kezd. Aztán persze számtalan kiegészítőt lehet használni, az már rajtatok múlik, hogy melyek érdekelnek és vonzanak.


Igazából ezek jutottak eszembe, remélem valamennyit tudtam segíteni.

26/N

2021. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi Lady C.
2021. márc. 29. 10:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Veled egy élmény lehet a szex.
2021. márc. 29. 10:40
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem szexeltél még akkor hiába mondjuk itt ezt neked.

Minden emberrel más a szex és alkalmazkodni kell egymáshoz.

2021. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sokat szexeltem már. Excuse me.
2021. márc. 29. 12:10
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Attol a legjobb, hogy a ferfit annyira izgatonak talalom, hogy telikabatban egy meterrol is felizgat. Innentol kezdve ha vele dugok, mindegy a technikai reszlet, a mennyorszagba jutok.
2021. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
#8 hogy kell kinéznie egy pasinak ehhez?
2021. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Attól a legjobb hogy vágyok rá, de nagyon.
2021. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!