Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minél jobb technikákat alkalma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél jobb technikákat alkalmazol, annál nehezebb lesz elmenni?

Figyelt kérdés

Akár rendes szexről, akár önkielégítésről van szó. Egyre jobban megismered magad és egyre jobb dolgokat próbálsz ki, egyre jobb technikákat tapasztalsz meg. Másnál is van ez, hogy ha hozzászokik a jobb dologhoz, utána már ugyanaz kevésbé hoz izgalomba és nehezebb elélvezni attól, amitől korábban még simán volt orgazmus? És tovább tart annak elérése?


Nők és férfiak véleményére egyaránt kíváncsi vagyok.


Van olyan, hogy egy lány annyira hozzászokik a vibrátorhoz, hogy mástól már nem is tud elmenni, pedig előtte még sikerült?


Van olyan, hogy valakinek a párja annyira jó volt az ágyban és ehhez annyira hozzászokott, hogy szinte bármilyen azutánival már nehezebb orgazmust elérni, mint mielőtt a nagyon jót megszokta volna, előtte könnyebben ment?



2021. márc. 29. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen így van!
2021. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok hozzá kort és nemet is.
2021. márc. 29. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert világ életemben nehezen mentem el szex közben. De mostanában az sem érdekel, ha nem megyek el, csak a partneremnek jó legyen. Maszti közben nem változott semmi, azt tudom szabályozni. 47F
2021. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Maszturbációnál nincs ilyen, mert a világ legextrább csodavibrije sem képes túltenni az igazi szex élményén egy jó partnerrel. Hiányzik ugyebár belőle a legfontosabb elem: a hús-vér ember.

A jóhoz inkább valós partnerrel lehet "hozzászokni". Ha az elődöd jó volt akkor tessék felkötni a nadrágot és fejlődni. Ha a te partnered nagyon jó, akkor azt meg megbecsülni.

2021. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudok olyan nőről, aki úgy élvezi a szexet, hogy vibrátor/dildó az egyik lyukba, közben szex a másikkal (dupla behatolás), azt élvezi a legjobban, azt akarja mindig, úgy tud kielégülni.

Kíváncsi lennék, hogy ha ehhez hozzászokott és ennyire élvezi, vajon mennyire elégülne ki a sima egyszerű szextől ahhoz képest, amennyire akkor élvezte, mielőtt megszerette volna ezt a dupla behatolást.

Lehet ez az oka más nőknél is, hogy sima egyszerű szexszel nem sikerül orgazmusig eljuttatni?

2021. márc. 29. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 ha megtalálta az utat hogy jó neki, hogy éri el a csúcsot akkor miért akarna máshogy??? Ha neked tejjel és két cukorral legjobb a kávé, akkor te sem akarod "minden nélkül" inni nem? Pont az a lényege, hogy megtaláld neked hogy a legjobb, kinek így, kinek úgy. Mindenkinek máshogy!

Ha valaki nem tud orgazmust elérni annak több oka lehet:

- nem tudja magát elengedni, rástresszel;

- nem megfelelő partner;

- nem találta még meg a SAJÁT útját.

Amúgy megsúgom a nők többségének nincs hüvelyi orgazmusa, csak a csikló közvetlen ingerlésével. Nem attól jó a szex, hogy mindenáron erőltetsz egy formát, hanem a saját utad járod, elengeded magad és élvezed. Örömforrás, nem előírások merev követése hogy mi a helyes vagy mi nem.

2021. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os, én nem vagyok ebben biztos, hogy minden esetben ez a jó.

Ha valaki egyre szélsőségesebb dolgokat próbál ki, és emiatt az egyszerű normálisat már nem tudja úgy élvezni, az káros is lehet.

Kicsit hasonló ahhoz, mint amikor valaki tudatmódosító szerekre szokik rá, nagyon élvezi, főleg először, de aztán egyre több kell, nélküle a normális lét egyre laposabb.

2021. márc. 29. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 egy ízletes ételnél, italnál lehet így van, de a szexnél nem. 99%-ban előbb van a vágy, az affinitás rá azt követi az impulzus, a cselekmény ami ráébreszt hogy hohó ez kell nekem ez lesz a saját utam.

Általános elv: nem megváltoztatni, elfogadni. Eldönthető, hogy az adott partner szexuális szokásai, vágyai illeszkednek-e a sajátodhoz vagy sem. Ha nem akkor keresni kell olyan partnert akivel van átfedés, a másik is keres olyat akivel meg tudja élni a vágyait mert egyeznek azok.

2021. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!