Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Panelban/társasházban élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Panelban/társasházban élő párok! Származott valakinek valamilyen konfliktusa, vagy kellemetlen/vicces szituja a szomszédokkal abból kifolyólag, hogy hangosan szexelt a párjával?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok! :)

2021. márc. 29. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Volt hog hallatszottunk. A móká inkább az volt bnne miko hármasoztunk de a szomszéd nem tudta. 😅
2021. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Konfliktus nem volt és nem minket hallottak, hanem mi hallgattuk a szomszédokat ahogy párzanak. De szó szerint, üvöltve, mint az oroszlánok.
2021. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem panellakás, hanem gangos. Nem nyitott ablaknál kellett volna nyáron :D feljött az egyik "kedves szomszéd" - mondjuk olyan típus volt aki mindenért rinyált (igaz mi is becsukhattuk volna az ablakot, de mással voltunk elfoglalva).
2021. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Igen, 14 éves voltam és a szomszéd küldött egy SMS-t anyámnak, ezt írta:Szia...! Szólnál a lányodnak hogy halkabban akciózzon a barátjával mert sajnos mindent hallunk. Anyukám a munkahelyéről hívott hogy hallakbban. Eléggé ciki volt.
2021. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
A falon átkopogott a szomszéd. 🙂
2021. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Óbudai alsó szomszéd egyszer-kétszer egyéb zaj (pl. felújítás, porszívózás) miatt nyafogott, feljött, de később a szexelés nem érdekelte. Pedig előfordul többször, hogy három-négy-öt-hat személyes csoportos szexet tartunk és nem mindig tudja mindenki halkan csinálni. Egészen hangosan csinálja egynémelyikünk. Néhányszor mi is hallottuk az alsó szomszédot, ráadásul előfordult, hogy több férfihangot is kihallottunk. Később rájöttünk, hogy nem félrehallottuk… Ez elég érdekes egymásra találás volt, kb. a lehetetlen kategória, azóta békén hagyjuk a másikat. Élni és élni hagyni. Köszön, méghozzá mosolygosan köszön a kb. 40 éves MILF asszony. 30F
2021. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
nem, pedig iszonyat hangos vagyok :D N
2021. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nem, de mindig parázok utólag, mert nem tudom megállni, hangos típus vagyok.


ráadásul némelyik emberben annyi nincs, hogy nekünk szóljon, ha valami problémája van, egyik "kedves" szomszéd legutóbb amiatt hívta fel a főbérlőt, mert szerinte csapkodjuk az ajtót wtf :D

2021. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
Nincs olyan, hogy hangos típus. Intelligencia, kultúra kérdése. Ki a fax kíváncsi arra, hogy ki hogy qr egy társasházban? Ez egy lakóközösség. Van házirend. Aki képtelen másokra tekintettel lenni, költözzön tanyára, vagy családi házba. Mi van, ha kisgyerek lakik alattad, melletted, feletted? Ha kérdezi, mik ezek a hangok, mit mondasz neki? Meg, ha másét nem hallod, te miért nyögsz? Pont ezért szóltam a tahó alsó szomszédnak 3 hete, mert minden qrásukat hallgatnom kellett este, amikor olvastam volna vagy csak csendben pihennék. Lementem, jóban vagyunk, mondtam, hogy alapból geczi hangosan beszél a faszi, neki mondtam, hogy nyírod az asszonyt vagy mi folyik itt? A másik meg, hogy szólj az asszonyodnak, hogy némán basszon, mert senki nem kíváncsi rá. Azóta nem hallom őket.
2021. márc. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Kulturarol beszelsz, aztan ugy irsz mint egy taho. Gratulalok!
2021. márc. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!