Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger klubokban tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger klubokban tényleg minden nő találhat pasit szexre ott vagy azért ott is válogatnak?

Figyelt kérdés
Sajnos duci vagyok. (mielőtt bele kötne valaki ebbe beteg vagyok) Nem tudok emiatt megfelelően ismerkedni. Neten nem is szeretek mert rögtön képeket kérnek. Szórakozóhelyeken ugye max a legszebb csajokkal szexelnek azt is max egy wc-ben amitől undorodok. Viszont szükségletem van annyira h legalább havonta 1x szexeljek egy kiadósat. Swinger kluboknál azt hallottam igazából minden nő tud társat találni és könnyebb is ott mint társkeresőn mivel pasiból mindig több van. Tudna tapasztalat swingeres véleményt mondani erről? 24/N
2021. márc. 29. 19:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Nekem speciel bejönnek a telt nők.

30/F

2021. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
biztos vagyok benne hogy tlálsz már csak azért is mert amikor az ember fel van izgulva (és készen is áll a menetre) akkor általában olyant is megtesz amit alap esetben nem tenne meg pl normál találkozásnál ismerkedésnél ezzel most nem azt mondom azért mert duci vagy hanem pl nők is akik full heterok még is amikor fel vannak izgulva és készen vannak akkor a legtöbb simán csinálja egy harmadik féllel is aki lány sőt általában csak lánnyal csinálná
2021. márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
100%
2021. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jók az információid. Szóló nőként a swinger terülj-terülj asztalkám. Szóló nőként ingyenes a beugró és semmi sem kötelező. Ha akarod akkor csak társalogsz, ha úgy van kedved akkor 1:1-ben valamelyik zárhatóban (=belülről bezárható, nem látni be), ha meg 15 fős gangbanghez akkor ahhoz. Biztonságban vagy (nem mész fel idegenhez, nem megy fel hozzád idegen) és 100%-ban kamumentes. A telt, duci nők is találnak partnert. Annyi viszont, hogy ne azt várd hogy majd a legjobb fickók mennek oda (azok ott is a jócsajokra, helyesebb párokra "vadásznak"), de átlagos megjelenésű pasiból bőven lesz választék.
2021. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak férfiak, akik majd megvesznek a dundi lányokért. Vannak duci tarskeresők is.

Én is szeretem a husis lányokak.

38/F

2021. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan jóképű srácot is találhatsz. Sok fiú vonzódik a dundi lányokhoz.
2021. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Férfi körökben van ennek egy elég durva szleng neve "röfögtetés". Az amikor kimondottan kövér lányokat varrnak le. A férfiak 80%-a lelkesen űzi ezt a sportot.
2021. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán. Én vékony fiú vagyok, de egy alacsonyabb duci lányt alaposan megdugnék a mai napig, régen rendszeres volt. Barátnőmmel járunk swingerbe néha, s a ducikra legalább nem féltékeny… pedig! 😊 akár swingeren kívül.
2021. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze ott nőként simán lesz csomó pasi aki aki rádvetné magát;)

Viszont szerintem simán tudsz hagyományos módokon is ismerkedni. Pl társkeresőre is kitehetsz olyan képet amin kb látszódik milyen alkat vagy és legalább ha így kezdeményez valaki nálad, arról biztosan tudod hpgy neki bejön azalakod:) meg szerintem személyesen se a kilókat számolgatják a pasik, ha egy teltebb nőnek van egy jó magabiztos kisugárzása arra vevőek a pasik (van sok olyan pasi akinek nincs kifejezett zsánere, több alkatú kinézetű nőt is vonzónak találnak)

Az a 'baj' valószínűleg, ami az írásodból is látszik, hpgy nem magyon van önbizalmad, ez pedig szinte mindenkit akaratlanul is eltaszít. Ha elfogadod magad, jönni fognak a pasik is;)

N

2021. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A 4 és a 9 egyszerűen mindent elmondott. Swingerben simán találsz magadnak pasit. Lehet h tényleg nem az isteni adonoazt fogod nevinní magaddal, de egy normális kategóriát teljesen akár mikor találsz. De akár az adonisz is könnyen osszejohet. Adoniszra is nagyobb az esély egy ilyen klubban.


Ami a randizast illeti, szerintem is epp h fel kéne magad vállalni a képen. Olyat feltenni, amin látszik a valóság. Ugy mindenki tudja mibe megy bele és el tudja dönteni akar e. Ugy is biztos lesz olyan, akinek bejosz.

2021. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!