Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgató ez a női test? (Kép)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgató ez a női test? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2021. márc. 30. 16:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit több időt szántam e kérdésre és végig nézegettem a lány oldalát, és nekem nagyon tetszik. Nyilván megoszlanak a vélemények, de ez meg így van rendjén, és mindenki véleményét tiszteletben tartom.

Nekem tetőtől talpig bejön, a helyes arca, izmos teste, ami számomra pont olyan, ami a leginkább tetszik. Én semmi túlzót nem találok benne.

2021. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki véleményét el lehet fogadni, de azt már nem, amikor úgy van megfogalmazva, mintha mindannyiunk véleménye lenne, vagy pedig olyan tanácsokat fogalmaz meg ("nem kellene tovább edzenie"), amik már nem véleményt tükröznek, hanem mást kér meg, hogy legyen szíves tegyen eleget a szépérzékének. Ez épp olyan butaság, mintha a szóban forgó lány kérné másoktól, hogy legyenek szívesek változtassák meg az ízlésüket, hogy tetszhessen másoknak.


1. "Ez már férfias". Ha elképzelnék egy férfit ilyen testtel, nagyon furcsa lenne.


2. Szerintem el kellene fogadni, hogy a férfiak és a nők alakját is a vázizomzat alkotja alapvetően, aminek nem csak küllemi, hanem funkcionális szerepe is van, szóval mást arra kérni, hogy fogja vissza a sportot, mert nem tetszik az ízlésemnek, az teljesen abszurd.


3. Az, hogy elveszítette már azt, amit a férfiak szeretnek a nőkben, az nem a férfiak véleménye, hanem a tiéd. Sokan osztják ezt a véleményt, sokan pedig nem.


4. Nem minden lány olyan szerencsés alkat, hogy izmok nélkül szép és formás legyen, ahogy egy nőtől "várható". Ha valaki azt a faktort kihasználja, amit a saját kezébe tud venni, és formálja a testét, azt nem ítélném el (pl. ez már undorító), még akkor sem, ha nem úgy formás, ahogy én a formákat szeretem.


Szóval bármilyen témában, a véleményeket meg lehet érteni, és el is kell fogadni. De a mellékelt megjegyzések ugyanolyan károsak lehetnek, mint a túlzott szexualizáltság és életszerűtlen tökéletesség, amivel ő egyébként felruházza magát, mint "influenszer".

2021. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló nagyon jól kifejtetted ezt a témát! Nekem is szemet szúr, ha valaki meg akarja mondani, hogy mit vagy mit ne csináljon a kérdés alanya.

Talán sok férfit az is zavar, ha egy nő nagyobb súlyokat megmozgat, mint egy átlagos férfi, vagy netán izmosabb is pár férfinél?

Ezért nem a nőt kéne okolni, ez inkább elgondolkodtató.

2021. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!