Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam ezt el? Kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam ezt el? Kell egyáltalán erről beszélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régóta nem voltam férfival, de most tervezek elkezdeni megint ismerkedni, online társkeresővel. Egyelőre tinderre, badoora és FB datingre regisztráltam, de még nem kezdtem nagyon beleásni magamat. Ehhez hozzátartozik még annyi, hogy nagyon nagyon szűk vagyok alapból is. 3 hét szexmentesség után már nagyon fáj a behatolás a világ legfigyelmesebb partnerével is. Nőgyógyászati problémám nincs. Önkielégítést nem végzek.

Férfiak véleményére lennék kíváncsi elsősorban, ti hogy fogadnátok ezt, hogy az első pár alkalom nekem úgy sem lesz jó, fájni fog stb.? Nem vagyok szűz, két emberrel voltam eddig, tehát nem tanítgatni kell, csak túlleni 1-2, maximum 3 alkalmon, mivel már tényleg régen feküdtem le bárkivel is. Illetve az is érdekel, hogy nők ezt hogy mondjátok el egy kapcsolatban, vagy még ismerkedés során? Egyáltalán meg kellene ezt említeni? Vagy inkább hallgassak róla mélyen, mert ezzel rontom a saját esélyeimet? (A második partnerem szinte rögtön szakítás után lett, szóval ott nem telt el sok idő.)

Minden válasznak örülök és felpontozlak titeket. Kérlek írjatok kort és nemet is a válaszhoz.

Köszi

Én 22 éves lány vagyok



2021. márc. 30. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Mivel extra vastag méretem van, megszoktam, hogy új partnernő esetén, aki még nem ismer, jelentős extra előjáték szükséges nyelvvel, ujjal, esetleg játékszerekkel, és nem ijedek meg ettől a feladattól. :) A partnerek is szokták értékelni, és élvezni is. Úgyhogy szerintem nem gond, én kivárom, ameddig behatolhatok.
2021. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen mondd meg, ha szexre kerül a sor jóval előtte!! Ne azzal kezd az ismerkedést, nyilván, csak ha arra terelődne a szó. Csak neked lesz rosszabb ha hallgatsz róla, mert azért az nem egy normális, hogy fáj a szex és ezt a férfiak nem tudhatják ha nem vagy szűz. Elsőpár alkalom legyen petting, gondolom egy tampon befér azért (mert ha az sem akkor az igenis nőgyógyászati probléma) és ujjal igenis tágítson sokat. Sok síkosító és odafigyelés, bánjon úgy veled mintha most lenne az első vagy anál lenne és akkor jobb lesz.


(Nekem szűzként sem volt fájdalmas, tág voltam és vagyok, szóval szerencsés típus vagyok)

2021. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben legyél őszinte . Rendkívül intelligens és jofej csaj lehetsz . Nagyon átfogóan leírtad a dolgaid és mindenféleképpen szerencsés lesz a pasi, akivel majd összejössz . Próbálj szenzitív partnert találni , aki nem csak egy darab húst lát benned és minden rendben lesz .
2021. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. márc. 30. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ennek nem nőgyógyászati oka van? Vaginizmus szokott hasonló tüneteket produkálni, én inkább arra gondolnék, hogy erre az első pár alkalomra nagyon rágörcsölsz már emiatt, és ezért szűkül össze a hüvelyed.

A hüvely alapvetően egy baromi rugalmas izomcsoport (lásd szülés) és ok nélkül nem lesz olyan szűk -bármennyi ideje nem szexeltél is- hogy ennyire nehéz legyen a behatolás.

Előjáték ilyenkor volt megfelelően? Esetleg ujjazás amivel kvázi "előkészítik" a terepet?

2021. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez nem lehet. Párkapcsolatban is szexmentes időszak után összeszűkülök és fáj. Az egyik előző barátom dolgozott nyaranta külföldön is, 3-4 hét után fájt a szex.

A tampon befér legtöbbször gond nélkül.

Vannak pózok, ahol könnyebb és van ahol nehezebb a behatolás, de fájni mindkettő fáj. Nőgyógyász nem talált semmit, pedig fordultam hozzá is ezzel a problémával.

2021. márc. 30. 18:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindenképp komminikálj a leendő partnereddel. Azt is érdemes lehet elmondani, hogy milyen pózokban könnyebb a behatolás. Hidd el, ha egy valódi férfivel akadsz össze, akkor annyi türelmet és törődést fogsz kapni tőle, amennyi csak kelleni fog.
2021. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja egyébként 23/F, hetes voltam.
2021. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát csillagom az attól függ mit akar a pasi, meg te mit akarsz tőle. Ha csak dugni akkor mond el és lehet zavarni fogja. Ha kapcsolatot és szeret a pasi akkor nem kell elmondanod csak majd a szex előtt, s nem is fogja zavarni ha az eleve sok alkalomra tervezettek közül az első néhány nem ágyrugószaggató lesz.
2021. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 komi77 ***** válasza:
Kedves kérdező! Csatlakozom a 9-eshez. Szerintem jól összefoglalta. Egy igazán normális pasi nagyon érzékenyen közeledik Hozzád/Nőhöz. Nem a megszerzés és a strigula a lényeg. Ha nem alkalmi dologról van szó és többet akartok ettől, minden pasi - kivéve az erre emberileg alkalmatlanokat - jobban figyel a partnerére mint magára. Van türelem, kivárás, érzékiség, és minden ahhoz, hogy a "problémáid" ne akadályozzanak. Lehet, hogy csak lelki oka van ezeknek. Családi szigorú neveltetés, rossz élethelyzetek, stb., és nem tudod magad elengedni, átélni az itt és most érzést a férfival. Egy megfelelő bizalmi állapot, vonzódás, összepasszolás, lelki töltet túl fog vinni ezen. Ráadásul ne görcsölj és gondolj a "nem sikerülre", mert akkor nem is fog. Szerintem ez az elején borítékolható a félelmeid alapján. Ne add fel, mert a pasi többet akar mint csak a szex. Meg fogja érteni, alkalmazkodik, társad lesz a problémában - ami őt is motiválja. Szépen egymásra hangolódtok - ami Benned meghozza a bizalmat és az elnyomott vágyakat. Minden sikerülni fog. Nagyon sok sikert kívánok Nektek és pasiként én is találkoztam már ilyesmivel. Minden jó lesz, hidd el.
2021. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!