Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kérdés nőknek! El tudnál-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés nőknek! El tudnál-e fogadni párodként egy olyan férfit,aki nem tud kielégíteni?

Figyelt kérdés
Avagy, ha nem jó a szex, a fene megette :/
2021. márc. 30. 17:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Nincs olyan, hogy nem tud, maximum vaginális közösülés közben nem. Ettől még nem feltétlenül rossz a szex, pláne ha nyitott az alternatív megoldásokra (ami viszont fontos lenne).
2021. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a "nem tud kielégíteni"? Azt, hogy amúgy jó a szex, csak nincs orgazmusa a lánynak, vagy azt, hogy nem is jó? Mert én saját hibámból nem tudok elmenni, soha senkivel (magammal se), viszont attól még lehet nagyon jó. Ha egyébként jó, hülye lennék ezért szakítani. Mondjuk az én esetem más.
2021. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Exem másokkal tudta élvezni az együttléteket, csak velem nem. A méretemre hivatkozott.
2021. márc. 30. 18:23
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eszem ágában sincs a legjobb dologról (szex, orgazmus) a világon lemondani. Ha meg eleve félrekúrással, másra vágyással kezdődne akkor el sem érdemes kezdeni, two in one kell.
2021. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
Igen.
2021. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom mi okozott problémát. A szexet két ember csinálja,műveli, nem pedig csak a férfi.Nem lehet egyik félre ráhúzni valaminek a sikertelenségét, ha mindketten részesei a dolognak. Nem ár néha némi önkritika és igyekezetilletve megértés.

Habár ugytűnik itt egyesek nem így gondolják.

A méret kevésbé fontos, de ezt gondolom majd a hölgyek is többnyire meg fogják erősíteni.

Kivéve ha nem extrém kicsi.

A méretnél sokkal fontosabb dolgok számítanak.

2021. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16: van az a meret, ahol akarmekkora lehet a szerelem, a kemia, meg a technikai tudas, egyszerűen fizikailag nem eleg maga a szerdzam, nincs kielegules (persze attol mas nonek eleg lehet, mint ugye mi nok sem vagyunk egyformak). Es nem feltetlenul mikorpeniszre kell gondolni. Sajnos, vagy nem sajnos engem egy 13 centissel sem lehet kielegiteni. Masnak meg mar a 15 is nagy, na puff. Es ha egyszer tul kicsi, akkor hiaba jo az oral, eleg kaka ugy elni, hogy sosincs olyan "na most igazan kielegultem" meg "igazan megdugtak" erzesem, szornyu lehet ugy szexelni, hogy kozben csak azon jar az eszed, hogy meg ot centi hianyzik.

Kerdezo: neki kicsi voltal, ez van. Ne agyalj rajta tul sokat, majd talalsz olyat, akinek nem leszel az.

2021. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!