Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasiként milyen hármas szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként milyen hármas szex? 2 csaj vs 1 pasi felállásban

Figyelt kérdés
Pasiként milyen a hármas szex másik két csajjal? Vajon lehetséges olyankor hogy mindkét csajt kényeztetni,hogy ne legyen belőle sértődés valamelyik csaj részéről?
2021. márc. 31. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

igen, lehetséges :)

van kezed, szád, stb.

S ha jók a csajok, egymással is foglalkoznak.

2021. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Fantáziában nagyobb durranás mint valóságban :)
2021. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Annyira nem volt jó mint gondoltam. Nagyon nehéz egyszerre 2 nő kedvére tenni. Az egyik esetben mintha ott se lettem volna, a 2 nő elvolt egymással, le se szartak.

A másikban pedig rivalizálás és hiszti volt. Inkàbb hanyagolom.

2021. márc. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

ahogy kettes írja. Szerintem sosem lesz igazán akkora nagy élvezet mint egy jó kiadós szeretkezés 1-1ben, de vannak pillanatok, amikor tényleg szuper, képek, ami beég az agyadba. Mint amikor egyszerre két lány szop, vagy egyikkel ezt csinálod, míg a másikkal azt...

A legnagyobb bajom ezzel, hogy általában egyedi eset és nem igazán ismétlődik meg. Mint mikor volt 10 éve egy titkos kalandom házibuliban a fürdőszobában, ami maga a szituáció miatt baromi izgalmas, egyedi és különleges volt, de jóformán csak 1-1 pillanatra emlékszem már belőle (biztos más lenne, ha nem szexeltem volna azóta már pár ezerszer feleségemmel...)


A te kérdéseidre a válasz: minden lehetséges, amibe mind a hárman belementek. Ha a pároddal fogadtok be egy idegen lányt, akkor mindenképpen tisztázni kell pároddal, hogy mi fér bele neki (ha pasi lenne az extra, akkor meg fontosabb, hogy neked mi fér bele)

Én sértődéstől nem félnék, mert az esetek többségében leszbi akciók is vannak, szóval inkább te leszel féltékeny, amikor látod, hogy a párod téged semmibe vesz, mert az a szitu az új és izgalmasabb. Amíg nem vagy feltűnően bunkó (vagyis nem az van, hogy letojod teljesen a párodat, mint ha ott sem lenne és 100% csak az új csajra koncentrálsz), addig nem kell sértődéstől tartani.

Na azért egy eszembe jutott, amit már láttam saját szememmel Swingerben. Amikor a hármasban az egyik fél "bele van kényszerítve" a párja kedvéért, már benne vannak a játékban és akkor jön rá, hogy neki ez baromira nem izgató. Szóval a hármas az csak akkor élvezetes, ha mindenki akarja és nem húzza senki a száját.


Az én tökéletes hármasom szerintem egy nyaralás hármas lenne (vagy akár négyes, akár FNF felállás), amikor nem egy éjszakáról, hanem mondjuk 1-2 hétről beszélünk. Akkor elmúlna minden teljesítési kényszer és jobban el lennétek lazulva. Szerintem ez ugyanúgy működne mint egy Swinger klubba, hogy amíg ebben a Hotelben vagyunk, addig minden lehet, mindenkivel, és ahogy kilépünk, vissza a valóságba. Akkor lehetne 1-1 akciók, csak nézés, mindenféle felállás, sok-sok-sok apróság kipróbálása ami, valljuk be, egy sima menetbe nem fér be.

2021. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

A 4.válaszoló eléggé HASZNOS választ írt. Soha nem fogom tudni megérteni, hogy miért lett lepontozva.

Lehet, hogy valakinek nem tetszik, de a nem tetszés és a hasznosság között óriási a különbség.

2021. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Iszonyú fárasztó :) Hagyd Őket egymással is játszani :P
2021. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
köszi 5-ös, már megszoktam, hogy lepontoznak ha olyanokat írok, amit gondolok. De nem érdekel, attól még nem fogok olyat írni amit a többiek hallani akarnak, hanem ami a saját tapasztalatom.
2021. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 lány osztálytársammal volt 3-as még 2 éve, végzősként. Előtte már rég nem szexeltek, és nagyon ki voltak éhezve. Nem is kellett túl sok mindent csináljak. Azért mentek bele, mert fogadtunk, hogy nem tudnak kielégíteni :D Én vesztettem ez tény, de szerintem megérte :P


Nincs annál jobb, mint amikor 2 fiatal csajszi minden kívánságodat teljesíti, pusztán azért, hogy cserébe jó hosszan és vadul dugd meg őket. A legjobb rész, amikor kutyában dugom őket felváltva, ők még egymással csókolóznak. Nagyon izgi :)

2021. ápr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!