Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óriás f@rkú férfi társaim és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriás f@rkú férfi társaim és szerencsés barátnők, nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Fontos: Nem felvágás vagy keménykedés ez a kérdés, most tekintsünk el attól, hogy nem mindenki részesül ilyen isteni áldásban. Más kérdések foglalkoznak már ezzel...


Kérdés: Veletek is sokszor előfordul, hogy a párotok fájdalmasnak találja az együttlétet és sokszor szól, hogy álljatok meg? Eddig amit észrevettem, hogy leggyakrabban kutyapózban mikor bestiális ütemmel döngetem a szerelmem következik be a kötelező pihenő és kisebb vita, de több pózról még nincs tapasztalatom.


Akik hasonló nagy mérettel rendelkeznek, mint az én 12,5 cm hosszú szerszámom, ők mit figyeltek meg, melyik pózzal kell vigyázni, melyik kellemes mindkét félnek?


Minden segítséget zöld pacsival díjazok!



2021. márc. 31. 11:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Nekem valóban nagy, mivel 19 cm és vastag is. Gond szokott lenni a szex. Több lánynál megesett hogy eslőre fájt nekik.


28f

2021. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Teljesen átérzem a helyzeted. Mire sikerült jutni barátnőddel, van olyan póz ahol el tudod engedni magad és nem fáj neki sem?
2021. márc. 31. 11:57
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
Nincs barátnőm csak egy lány aki néha leszop mert még szűz és nem meri bevállalni a méretem.
2021. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak 19 cm. Problémás a behatolás. Sokszor kézzel és szájjal segítünk egymáson. Anál szóba sem jöhet ilyen mérettel.
2021. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 17cm es vastag. Elofordult mar, hogy fajt a baratnomnek, foleg a kapcsolatunk elejen. Szerencsere mindig szolt, ugyhogy rajottem, hogy min kell valtoztatni.


En azt tudom tanacsolni, hogy sokkal jobban figyelj az elojatekra, ujjazd meg, nyald ki rendesen. Erdemes lehet akar elvinni a csucsig is csak az elojatekkal. Igy sokkal nedvesebb lesz, ami szinten segit abban, hogy ne fajjon neki. Utana pedig johet egy hoszabb menet.

Csajoknal sokszor hagyni kell idot, hogy rahangolodjanak a szexre, szinte sose szabad egybol egymasnak esni. Kiveve ha mar rohadtul ki vagytok ehezve, de az mas kerdes.

De nalad lehet, hogy inkabb a technikaval van a baj es azert faj neki abban a pozban.

2021. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem azért de a 12,5cm egyáltalán nem nagy, teljesen átlagos. Vagy az 22,5 akart lenni?
2021. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%

#4 képzeled nekem simán volt olyan hogy egy idősebb nő hagyta popsiba. De ő 55 volt. Nagyon élvezte :)

Nekem is akkora mint a párodnak.

2021. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

És ettől mitől lesz szerencsés egy barátnő?

Egyszer voltam olyan pasival akinek 18 cm volt kB. Borzalmas volt, fájt, kényelmetlen volt, használni se tudta.

2021. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

Fu mekkora kobrád van, 12 centis? Azta mindenit! Hát hozzád papot hívnék, mert ez biztos az ördög szüleménye. Vagy lehet, inkább kígyóbűvölőt.

Ne haragudj, hogy nekem kell elmondanom, de a te méreted teljesen átlagos.

2021. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7 egészségére, de én nem bírnám :D
2021. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!