Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok, hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, hány évesen éltétek meg az első orgazmusotokat? Milyen érzés volt az újdonság varázsa mellett?

Figyelt kérdés
Nemet, aki gondolja kort is írjon, köszi!

2021. márc. 31. 16:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
10 ,apàm
2021. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

10 éves lehettem, nagyon kellemes volt. Tudatosan csináltam, olvastam róla és kipróbáltam.

F

2021. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Hason fekve néztem a tévében olyasmit, ami izgató volt (akkor még nem is tudtam, hogy miért tetszik annyira, de már érdekesnek találtam) és egyszer csak éreztem, hogy megmozdul a péniszem. Meglepődtem, de jó érzés volt, ahogy nekidörgölődött a nadrágnak/ágynak. Ezután gyakran csináltam ezt, mert mindig finom érzés volt, mígnem egy napon hirtelen "nagyon jó" lett: életemben először elélveztem.

11-12 éves lehettem, nem emlékszek pontosan. Az biztos, hogy 13 évesen már rendszeresen végeztem önkielégítést.

2021. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 11 lehettem, amikor teljesen véletlenül, egy játék alatt lett orgazmusom, ahogy csúsztam másztam:)

Annyira kellemes volt és úgy meglepett, hogy bizsergett a kukac, hogy utána "próbáltam" elérni ugyan azt az érzést. Akkor jöttem rá hogy mi is az. :)) Semmi nem jött a kukacból egy darabig, de állati jó érzés volt. F.

2021. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Egeszen fiatal lehettem, mindig elalvas elott piszkaltam a csiklom es tudtam hogy ez valamilyen tiltott jo erzes, az iskolaban a napkoziben mindig lehetett kotelre maszni a tornateremben, sokszor csusztam le a kotelen es szoritottam a labaimmat, ott elveztem el eloszor ha jol emlekszem, 10-11 evesen.
2021. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Ozmi ***** válasza:
100%

10-11 évesen a nagymamámnál, biciklizés közben. Fura volt, éreztem, hogy valami nagyon jó érzés közelít felém, de egyszerre izgultam is.. Egyre csak közelített, aztán egyszercsak elborított, körülfolyt egy ismeretlen, gyönyörű érzés.. Hatalmas taknyolás lett belőle, de megérte. 🙂

24 L

2021. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azt hiszem olyan 10-11 éves lehettem, legalábbis korábbról nincs emlékem. Nyilván nagyon jó érzés volt, sokszor is csináltam. Mikor serdülni kezdtem akkor meg nagyon jó érzés volt hogy végre jön is belőle valami :D
2021. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

5 évesen

Massziroztam a kukim csak úgy, és egy kellemes fura csiklandós érzés volt, így csináltam tovább. Ezt miután felfedeztem elég sűrűn csináltam titokban egyedül, mert valahogy sejtettem, hogy ezt nem kell reklámozni. Aztán nem sokkal a felfedezés után, orgazmusom is volt.

Onnantól elalvás előtt mindig csináltam. Nem örültem neki, mikor 12 éves korom körül az addigi száraz orgazmusokat felváltotta a magömlés. Macerássá tette az esti önkielégítést, és lassan le kellett szokni róla.

2023. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!