Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha Neked jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha Neked jobban tetszik egy magas fiú mint egy áltlag magas. Le tudod írni hogy mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

olyanokra vagyok kíváncsi h pl nagyobb biztonság érzetet ad, stb....

amúgy csak akkor ad nagyobb biztonságérzetet ha mellé izmos is, vagy csak simán a magasság is?


2021. márc. 31. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyobb biztonságérzet. Akkor is ha vékony.
2021. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Magas férfi vagyok, úgyhogy én is tudom. Egyrészt a fizikai jelenlétem már, hogy ott vagyok bárhol, feltűnő, elég komoly megjelenést ad. Aztán a lányok szeretnek felnézni a pasijukra szó szerint, meg átvitt értelemben is. És igen, a biztonságérzet mai napig nagyon fontos a lányoknak, bár sokszor a magasság inkább hamis biztonságérzetet ad, mert a magasság nem jár együtt a fizikai erővel is, de ez más dolog. És ami nagyon fontos, egyszerűen minden szempontból szarul néz ki, ha a férfi éppen egy magasságú, neadjisten alacsonyabb a csajtól.
2021. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztonságérzet bingó, meg egyébként az ízléseket, vágyakat nem tudod megfogalmazni, mert belülről jön az érzés és kész. Egy nagymell, vagy formáspopsi rajongó sem tudja pontosan megmondani a miérteket, csak ez jön be neki és kész.
2021. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!