Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, hogy szoktátok a zacskót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy szoktátok a zacskót szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Ha nem lenne ennyire dús, akkor nem zavarna. De valahogy le kéne szednem. Ollóval vágni jó? Ha villanyborotva hozzáér a recés bőrhöz, akkor egyből megvágja és vérezni kezd. Milyen más megoldás van még? Ha lehet nem is gyantáznám olyan kényes helyen.

2021. márc. 31. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendes, normális borotvával, amivel az arcodat borotválod. Óvatosan. Nem kell borotvahab, elég a tusfürdő, vagy a szappan.
2021. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be Phillips Oneblade borotvát. Elektromos, de mivel sok fejet lehet rajta cserélni minden fej más testszőrzetre jó (Igen a lenti cuccokra is van). 17. szülinapomra kaptam én is, egy életre jó lesz.
2021. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fent is írják, csak ki kell húzni közben a bőrt. Ettől ha nem feszes a heréd elég macerás lesz, meg szerintem felesleges mutatvány (bár van csaj aki a zacsit is nyalja, de nem általános, dugásnál meg nem számít szőrös-e a here).
2021. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Meleg viccel aztasd le a zacsit, hogy ne legyen olyan reces. Utana borotvaval szepen atmesz rajta. Nekem altalaban nem szokott verezni es finom puha lesz utana a zacsim
2021. ápr. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Nem viccel-t akarta irni, hanem vizzel-t
2021. ápr. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Az első alkalmakkor próbáld olyan borotvával, amelyik már nem olyan éles, tehát az arcszörzetedre már nem megfelelő. Így gyakorolni is tudod, nem vágja ki a bőrödet. (Persze, nem az egy zsiletes retró borotvára gondolok.)
2021. ápr. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ha borotva: wilkinson protector, azzal nem vágod meg magad

amúgy nyirhatod géppel is csak tedd rá az előtétet, úgy nem vágja meg a zacsit

végül használhatsz bikinivonalra ajánlott szőrtelenítő krémet, itt az időt kell kitapasztalni mert ha túl sokat rajtahagyod lemarja a bőröd. cserében nem szúr ha nő

2021. ápr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajj nekem is egy kínlódás, én trimmerrel szoktam.
2021. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én időnként gyantáztatok, egyébként eldobhatós borotva, annyi trükkel, hogy nem teljesen ujjat használok, hanem olyat ami arcra már volt használva, így kicsit kevésbé éles.
2021. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én villan? Borotvával szoktam. Jól kifeszítem rajta a bőrt és úgy.

De így is van, hogy véletlen sikerül meg vágni.

22 vagyok

2021. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!