Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a különbség egy 18 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség egy 18 éves fiú és egy 28 éves férfi között?

Figyelt kérdés
Leginkább szex, kapcsolatok terén. Normális válaszokat kérnék, illetve ha lehet ne elfogult válaszokat

2021. márc. 31. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem sok minden. Mind a két korosztalybol ismerek nagyon érett és nagyon gyerekes egyedeket is. Azt, hogy a szex milyen azt nem tudom, de ez sem a korral javul szerintem, de még csak nem is feltétlen a partnerek számával arányos, hanem a kommunikáción áll vagy bukik. Ami szintén nem kor függő, hogy megy-e.
2021. ápr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem aki jó az ágyban, az 18 évesen is jó. Legalabbis gyengéd, figyelmes, érzéki. Max a technikán kell még finomítani.


Aki meg egy tapló, az 40 évesen is egy önző gyorstüzelő lesz, aki ugyan úgy max kényszerből fog kinyalni. Én már 28 is elmúltam, és férfi vagyok, de ez a véleményem. Ugyan ez igaz nőkre is!!!

2021. ápr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé forrófejű, érettebb, tapasztaltabb LEHET, de nem etalon és nem mindig. Van aki 18 évesen is kellően érett fejben, más meg 38 évesen is tökhülye.
2021. ápr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

Jobban figyelek a nőre, mint 10 éve. Ha érdekel, írj rám.


30 F

2021. ápr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Mindkettő éretlen még, mondhatni zöldek. De majd megérnek 38 éves korukra, na akkor lehet szüretelni. Előtte nem fejlődtök ki teljesen fejben, sem testileg, mégha azt is hiszitek, hogy igen.


Akik úgy gondolják magukról, hogy érett férfiak, és még 30 évesek sincsenek, azok pontozhatnak, de ettől még igaz marad és ez véleményem szerint nem is baj.

2021. ápr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerezz tapasztalatot mindkét korosztályból és lehet találsz pár választ a kérdésedre.

48Ffi

2021. ápr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi adatból az eredmény 10.
2021. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!