Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férj vagy odaadó szerető?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj vagy odaadó szerető?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm (38 éves) csinált egy hülyeséget.A férje pár hete egy összejövetelen tett egy kijelentést, miszerint a NŐ csak arra van hogy a férfi igényeit kielégítse...Mosson, főzzön, takarítson és időnként adjon szexet a férjének.

Nem pont ezekkel a szavakkal, de a lényeg ez volt.


Ez a barátnőmnek annyira rosszul esett hogy 1 hétig teljesen ki volt fordulva önmagából, a munkára képtelen állapotban jött be, mert csak az járt a fejében hogy éveket pazarolt egy ilyen idiótára.


Egyik este a munkatársunk (27 éves srác) a szokásos módon hazavitte kocsival.Néha elviszi mert egy városban laknak.

És aznap volt csók, orál, és szex is kettőjük közt.

Azóta pedig ez a srác minden lehető módon próbál a barátnőm kedvében járni.Figyelmes és kedves vele.Ezzel pedig teljesen összezavarja a barátnőmet és nem tudja mit tegyen.


Otthagyja ezt az idiótát és adjon egy esélyt a srácnak, vagy maradjon a férjénél, mármint az idiótánál?



2021. ápr. 1. 08:21
A kérdező szavazást indított:
Maradjon a férjével
Adjon esélyt a fiatal srácnak
35 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

A férje hozzáállását korábbról ismernie kellett volna, elvégre az ember nem néhány hónapos kapcsolat után házasodik valakivel össze.


A férj nem csalta meg a feleségét,-a kijelentéstől függetlenül, itt akinek egyedül esélyt kellene adnia az a férj, legfeljebb a feleségének, bár elgondolkodva azon hogy annyira viselte meg a dolog hogy mással vigasztalta magát egy hét után, akkor jobban jár ha megy a másik sráchoz.


Az nem vette figyelembe házas, ahogy a feleség sem hogy van férje. Megérdemlik egymást. Szerelmes nő,bármilyen nézeteltérés ellenére sem fekszik össze mással.

Ha valami nem működik előtte lezárom. Lehet a férj ismerve a feleségét,jelentette ki ezt, azért hogy egy kicsit érezze azt hogy neki is lennének házastársi kötelezettségei felé, úgy hogy nem más kúrogatja az asszonyt. Lehetett poén is,bármi, de ahol se kommunikáció,se hűség, veszett fejsze..


Ha vannak gyerekek a vállás megviseli őket, ha nincsenek, még most beadnám a férj helyében.

Elvégre, hűtlen társ az nem társ.


Viszont együtt az új páros se az én véleményem szerint nem lesz sokáig,ahogy törődtek egymással, a jövőben is fognak másokkal ugyanígy..


25/L (házas)

2021. ápr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Én megtartanám a férjem de összejárnék a másik pasival néha.
2021. ápr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor van gáz ha a pasi valóban így is gondolja, néha tesz az ember könnyelmű kijelentéseket, próbálják menteni esetleg a kapcsolatot de ha nem sikerül akkor ott a fiatal srác, bár azért azt ne felejtsétek el hogy belépni harmadiknak mindig könnyebb mert feltételezem a kapcsolatuk elején a férje is kedveskedett a hölgynek, de a fiatal pasi abba gondoljon bele hogy akkor ha összejönnek és nem működik esetleg jól a kapcsolat vagy a hölgy megsértődik akkor lehet hogy őt is megcsalja...
2021. ápr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem írtam a sztoriba hogy ne legyen hosszú, de néhány éve a férj is félrelépett miközben a felesége egészen idáig hűséges volt hozzá.

De most kiborult.Most jött rá hogy igazam volt mikor azt mondtam neki hogy a férje csak kihasználja.

Most elgondolkodott...


Ez a srác semmit nem akart a barátnőmtől mert tudta hogy férjnél van.De a barátnőm az elmondása szerint rendesen rámászott erre a srácra.Szerintem kevés olyan pasi van aki nem hagyná magát miközben egy olyan nő mászik rá aki régóta tetszik neki.

2021. ápr. 1. 08:43
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nagyon santit. Ha osszehazasodtak akkor azt jelenti hogy par eve ismerik egymást. Ezalatt nem derült ki hogy a ferj ezt gondolja? Nem mutatkozott meg a tetteiben, jol kezeli a not? De ha jo a kapcsolat akkor hogy rengetheti meg egy rossz mondat az egeszet? Ha pedig nem jo a kapcsolat akkor miert erre a mondasra kellett varni hogy lepjen? Miert nem beszelt errol a ferjevel hanem dugott felre azonnal? Kommunikáció nem megy?


Amugy a 27 eves srac kb biztos nem fog tole komolyat akarni

2021. ápr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mint írtam, én már régóta mondom neki hogy ő csak kihasználja.Neki csak arra kell hogy legyen aki főz, mos rá.

De ő egy gondoskodó típus akinek ezek fel sem tűnnek mert természetesnek veszi.De az hogy a megbecsülés helyett egy ilyen kijelentést tesz a férje...pff...


Lehet megköveztek, de én nem lennék együtt egy olyannal akinek csak arra vagyok jó hogy mossam a gatyáit, főzzek rá, vigyem a sört, és pakolásszam a nappali közepén lerúgott cipőjét.Mert kb ez megy náluk.

Szerintem ez az egy mondat elég volt ahhoz hogy tisztán lásson.

De végül úgy is ő dönt.Nem akarom befolyásolni.

2021. ápr. 1. 08:53
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

Ha 38 évesen nem ismerted ki a férfiakat, már nem is fogod.

A fèrjed csak nagyfiúskodott. Ilyet akkor is megtesz az ember ha iszik egy kicsit, föleg haverok előtt. Ettől mèg nem így gondolja.


Te egy rib a nc vagy. Csak az alkalmat és az okot vártad hogy beleugorj a fiatal faszba. Akkor is félrekúrsz ha a pasid egy angyal.


A szeretőnek is egy megunt pina leszel pàr hónap mulva.

2021. ápr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7-es te értelmezni is tudtad a kérdést vagy csak rib××ni jöttél ide?

Ki beszélt itt rólam?

2021. ápr. 1. 08:57
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Nekem ez is fura hogy evekig kihasznalta a ferje azzal nem volt semmi baj de pont egy ilyen mondat akasztja ki?


Amugy valhat ha akar de a sracra ne alapozzon mert arcra fog esni

2021. ápr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%
A 2-es versenyzőnél van a bölcsekköve!
2021. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!