Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, első anál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, első anál?

Figyelt kérdés

-Hány éves vagy most, hány éves voltál akkor mikor először kipróbáltad?


-Kinek az ötlete volt, tiéd vagy párodé, netán közös elhatározás volt?


-Te hogy álltál ehhez? Te is ki akartad próbálni, vagy semleges volt számodra, esetleg kifejezetten nem szeretted volna csak a párod kedvéért mentél bele?


-Milyen volt az első alkalom, élvezted-e? Változott-e a véleményed akkor az análról?


-Változott-e azóta a véleményed, mondjuk pl. mert gyakorlottabbak lettetek és így már jobb élmény; vagy egy másik partnerrel jobb/rosszabb volt?


-Van-e még bármi amit tanácsolnál/elmondanál másoknak a témában?


Ps.: Természetesen csak olyanok válaszoljanak akik próbálták már.



2021. ápr. 1. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1 éve próbáltam, 20 voltam akkor.

Közös elhatározás, de én még így is tartottam tőle kicsit.

Én is ki akartam próbálni.

Utáltam. Borzalmas volt, pedig mindent jól csináltunk. Tehát beöntés, előtte pluggal tágítás, ujjatás, izgatás, stb. De így is fájt. A véleményem ezek után az lett, hogy a farok nem oda való, én nem élvezem. Férfi-férfi esetén más a helyzet, ott van prosztata, de nem tudom elképzelni, hogy egy nőnek anális orgazmusa lesz ettől.

Mást partnert nem próbáltam, nem is akarok.

2021. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2021. ápr. 1. 12:33
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Közös elhatározás, kíváncsiságból, 22 évesen, fura volt az első, de jó volt a partner így nem volt kellemetlen.
2021. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

1-es vagyok:

Elfelejtettem írni, hogy nem érdekelnek ajánlatok privátba, hogy kivel tudnám igazán élvezni.

2021. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ #3-as :)
2021. ápr. 1. 13:52
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

#1

"Közös elhatározás, de én még így is tartottam tőle kicsit."


Ezen van a hangsúly. Nem is igazán volt közös elhatározás, csak "belementél" a pasiddal. Ha közös akarat lett volna, kívánod, vágyod, és felizgult állapotban nem tartottál volna, hanem minél előbb át akartad volna élni az élményt, kérted volna, hogy csinálja.


Ezért volt kellemetlen.


Hogy te nem tudod elképzelni a nők számára az anális orgazmust, az ebből a te, személyes, szubjektív rossz élményeből fakad.

2021. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

16 voltam, szintén közös elhatározás. Én nem is tartottam tőle, kíváncsi voltam. De az volt az első és egyben utolsó. Nem fájt konkrétan, sőt, minimálisan még valami izgató is volt benne, vagy nem is tudom, hogy mondjam. De kellemetlen érzés volt mégis az egész, nekem nagyon nem jött be összességében.

Hú, furán fogalmazok, hogy most akkor jó volt-rossz volt, de nem tudom máshogy elmagyarázni. :)

2021. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os:

Szerintem mindenki tart kicsit tőle, elvégre felmegy valami oda, ahova eddig jobb esetbe kijött valami.

2021. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
1-es: pasi elbírt élvezni, neki tetszett vagy abba hagytátok?
2021. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
15 evesen tortent, kozos megegyezes bar en hoztam fel a temat, mindig is erdekelt. Nagyon jo elmeny volt azota tobbszor is megtortent, sokszor csak popsi ujjazas, nyalas van +csiklo izgatas, amitol ugy el tudok elvezni mint semmi mastol. :)
2021. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!