Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes megműtetnem a mellem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megműtetnem a mellem, ha 26 éves nőként még midig nem tudtam kibékülni azzal, hogy A-s a kosárméretem?

Figyelt kérdés
Ráadásul magas vagyok (176 cm), így tényleg 'eltűnik' a mellem, olyan, mintha nem is lenne.

2021. ápr. 1. 19:45
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
38%

Én most kivétel leszek, meg gondolom le leszek pontozva, de elmondom a véleményem: szerintem műttesd meg, mert semmi vonzó nincs a mell nélküli, deszka-alakú nőkben. Olyanok, mint egy kamaszfiú.


24/F

2021. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
77%

Ha úgy érzed ez a legjobb számodra akkor hajrá

Bármikor kiszedetheted ha nem akarod már

Én ia tervezem hogy megcsináltatom őket

2021. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem egyáltalán nem érdemes.

Sokkal jobb akár csak két bimbóval eljátszadozni, mint két kitömött labdával.

2021. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
61%
Nagymell párti vagyok, de sokkal inkább egy A-kosaras természetes mell, mint 2 felfújt gumilabda.
2021. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%

Határozottan nem érdemes. Baromira nem.

Ha meg is műtteted, valszeg akkor sem fog jól kinézni, sőt.

Pont nemrég láttam egy szoláriumban dolgozó nőt (aki naponta lát női melleket közelről) beszélni arról, hogy a mellnagyobbításos nők 90%ának baromi hülyén néz ki a melle melltartó nélkül. Össze-vissza vándorol az implantátum, ezért az egyik jóformán a hasán van, a másik meg oldalt, vagy a két implantátum középen találkozik. Van, hogy teljesen megkeményedik a mell, mert a test megpróbálja kivetni magából az implantátumot, ezért valami extra, kemény, mittudomen milyen réteg képződik a bőr alatt. Van, hogy az implantátumnak megváltozik a formája, és pl négyszögletű lesz. És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy elkezdhet penészesedni a testedben, vagy ezerféle más egészségügyi problémát okozni.


Amikor a neten látsz jó képeket megműtött nőkről, az két dolog miatt lehet.

1, a nő bizonyos szögből fotózza magát, ahonnan jól néz ki a melle, és melltartó van rajta, ami formát ad neki.

2, őrült nagy összegért csináltatta meg normálisra, valszeg egy olyan sebésznél, aki hírességeket is műt. Átlag, vagy kicsivel átlag feletti keresettel ne is álmodj ilyenekről.


Nagyon ritka, hogy a közönséges emberek számára elérhető mellnagyobbítás jól nézzen ki, az pedig még ritkább, hogy hosszútávon is megállja a helyét, és ne is okozzon egészségügyi gondokat.


Elég elcsépelt a "fogadd el magad úgy, ahogy vagy" szöveg, de basszus, fogadd el magad úgy, ahogy vagy :D Egy pár mellért nem éri meg kockáztatni az egészségedet, pláne, hogy nagy eséllyel csak rontassz a helyzeteden.

2021. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
53%
Vágj bele nyugodtan. Ne mással, magaddal törődj.
2021. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem menj el pszichológushoz párszol beszélgetni erről, hogy mennyire reális. Ha utána is így érzed, akkor igen.
2021. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
67%
Engem megvettél a magasságoddal :D ha jól is érzem magam veled, az főleg plusz pont.
2021. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
83%
Szilikont NE. Inkább ne legyen csak 2 bimbód, az is százszor jobb és szexibb, mint a szilikon.
2021. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne műttesd meg! Nekem nagyon tetszenél!
2021. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!