Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek milyen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen volt az első orális szex? Milyen érzés volt, mikor először a szátokba élveztek? Lenyeltétek a spermát?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm azt mondta, hogy neki hánynia kellett az első orál után, mert fulladás érzése támadt a torkába lövellő spermától. És annyira megundorodott tőle, hogy többet nem csinálta a pasijával. Ez mennyire valós szerintetek, tényleg undorító érzés, mikor először csináljátok? Ti jártatok így?

2021. ápr. 2. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
2021. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Van akinek undorító, van akinek nem. Ha nem megy magától, akkor nem kell erőltetni.
2021. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egy lánynál nem ott dől el, amikor kipróbálja, hanem előtte. Igazából teljesen mindegy, hogy milyen, ha ő akarja és szeretné úgysem fogja megutálni, akinek elutasító a hozzáállása az attól függetlenül nem szereti. Legalábbis én ezt tapasztaltam.
2021. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

A legelső alkalom furcsa volt,az elején nem rajongtam a szagáért meg az ízéért(pedig nagyon ápolt a barátom),és egy kicsit öklendeznem kellett,mikor túl mélyre vettem be.

Aztán hamar hozzászoktam,most már szeretem neki csinálni.A spermával sosem volt bajom.

2021. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem partnerfüggő is a dolog. Ha a csajszit izgatja a pasi, kívánja és a srác nem egyből gyomorig erőlteti a dolgot és nem akarja fejtetőtől bokáig összespermázni a lányt, akkor kellemes élmény lesz. Én ffiként írom, szerintem fontos a kémia és a felvezetés, ekkor baj nem lehet. Tapasztalatból írom.
2021. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Az első 16 évesen volt egy 18 éves fiúval.

Izgultam, de jó volt.

A fiú szolt hogy el fog élvezni, így nem a számba ment.


Amikor elsőnek a számba ment 18 voltam.

Maga helyzet is kényelmetlen volt egy 35+ pasival és meg sem beszéltük így borzasztó volt.

Nem nyeltem le.

2021. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szerintem is ember függő. Vannak akik felnőttként is tök bénák.

Tini koromban volt egy csajom, kb 15 lehetett, az első alkalomtól kezdve úgy szopott, hogy az nem igaz. Látszott rajta hogy élvezi és imádja csinálni, szinte abba sem akarja hagyni....

2021. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Az első orál szex jó volt, 15 voltam. Izgultam, de élveztem.


Amikor először a számba élvezett akkor 17 voltam. Borzasztó volt, nem is nyeltem le.

2021. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!