Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg szeret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret?

Figyelt kérdés
Már egy éve kb barátság extrákkal kapcsolatban vagyok az egyik fiú barátommal. Általában héti 1-2 alkalommal vagyunk együtt. Közbe néha csak beszélgetünk, átmegyek filmezni vagy ott alszom nála. Már egy pár hónapja elég komoly érzéseim vannak az irányába, ám nem merem neki bevallani. A dilemmám, hogy pár hete , szex után oda súgta, hogy mennyire szeret. Én nem reagáltam rá semmit,mert teljesen összezavarodtam. Eddig folyamatosan hangoztatta ,hogy milyen jó, hogy én nem akarok tőle többet, stb,most meg hirtelen ezt mondta. Nem tudom, hogy komolyan gondolta-e vagy csak baráti szeretetből mondta. Félek, hogy ha bevallom neki az érzéseimet, akkor megszakad a kapcsolatunk,mert a korábbi szexkapcsolatat egy másik nővel ezért szakította meg. Tippek esetleg?
2021. ápr. 3. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzel valamit iránta és nem kölcsönös csak magadnak ártassz ha folytatod.
2021. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt elszúrtad. Barátság extrákkal ott ér véget, ahol az érzelem megjelenik.

Tényleg szeret? Nem, mert akkor nem ilyen kapcsolatban lenne veled.


Egyetlen kivétel, ha te akartad ezt.

2021. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tipp: nem kell könnyes vallomás, ne erőltesd rá magad. Ha egyre több a szexmentes program akkor akár "észrevétlen" átcsúszhat kapcsolat-szerűségbe, de azt hogy "na járjunk együtt mostantól" nem neked kell felvetnie hanem neki, mert ő tiltakozott eddig ellene. Egyébként nem az számít hogy nevezitek a kapcsolatot, hanem annak a tartalma! Kizárólagosak vagytok egymásnak? Hív, keres akkor is ha nincs szex? Vannak szexmentes programok, "csak úgy" összebújások is? Mert akkor már félig-meddig most együtt jártok.

Ettől még lehet ez sosem fog bekövetkezni s csak lebegtek egy lagymatag valamiben amit te túlgondolsz, neki meg tök kényelmes hogy is tud dugni.

2021. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szex után hajlamosak vagyunk minden lánynak mondani, hogy mennyire szeretjük, mert ott akkor abban a pillanatban tényleg imádjuk, de amúgy lehet nem is. Próbáld meg kiszedni belőle ezt valami semleges környezetben is, nem szex után.
2021. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!