Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok voltatok emlékezetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok voltatok emlékezetes lánybúcsún? Hallottatok ilyenről?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ahol történtek pikánsabb dolgok is? Én átéltem ilyet és hallottam is megtörtént eseteket 😊

2021. ápr. 4. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ittunk és az egyik lány a szórakozóhelyen összejött egy sráccal. A leánybúcsúk nem orgiáról szólnak.
2021. ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

én olyat hallottam, hogy a menyasszony, és az egyik barátnője kerítettek valami pasit, és 3 asban nyomták, az esküvő előtt...

a vőlegény (azóta férj) azóta sem tudja, van 2 gyerekük

2021. máj. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
A lánybúcsú és a legénybúcsú tényleg a házasság előtti félre lépésről szól, vagy csak a sok állat hiszi azt?
2021. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

#3


Csak a sok perverz hiszi azt akik erre gerjednek


De az ilyenek úgy sem fogják ezt megtudni mert nekik sosem lesz esküvőjük és fele annyira sem fognak stabil kapcsolatot kialakítani hogy eddig eljussanak mert nekik nincs akkora EQ szintjük hogy megértsék miért nem lépnének félre a friss házasnak készülők

2021. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!