Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennél ha gimis lennél és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha gimis lennél és ezt tapasztalnád egy tanárral?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés, tegyük fel ez egy alternatív valóság ahol nincs épp covid :D Szóval egy negyvenes férfi tanár amikor összenéztek "úgy" néz rád. És téged nagyon izgat ez, viszont nem csinálhatsz semmit, és nem is történik ezen kívül semmi interkakció.
2021. ápr. 5. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Hogy néz rád? Mint kezdő buzy a gőzfürdőben? Wazze. 33F
2021. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, pont úgy.
2021. ápr. 5. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit bánsz 40 évesen? Hogy nem tanárnak mentél vagy hogy még egy tini sunát sem húztál a farkadra, pedig vagy már egy tucatot kellett volna réges-rég...
2021. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem negyven eves, sem ferfi, sem leszbikus. De eddig jok a valaszok. :)
2021. ápr. 5. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nő volna a tanár -én fiú vagyok- akkor biztos utalnék a "dologra" :D és majd alakulna
2021. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmit. Egyrészt nincs apakomplexusom, másrészt tilos ilyen jellegű tanár-diák viszonyt folytatni legálisan.

Ha mégis apakomplexusom lenne, és ez a negyvenes tanár nem lenne házas/kapcsolatban, akkor várnék míg nem leszek az iskola tanulója.

Amúgy egy nézésből semmire nem lehet következtetni, a legtöbb pasi - szakmától független - a legyet is röptében..

2021. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Egy dolog a nézése...na de mi van a járásával?
2021. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!