Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire gondolnak az emberek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnak az emberek ha egy férfiről női parfüm illat árad?

Figyelt kérdés
(Nem volt semmi, csak véletlen befújtam magam női parfümmel. Ajándék termékminta volt, aminek nem olvastam el jól a címkéjét, azt hittem az eladónak van annyi esze, hogy férfi parfümot ad amikor vásárolok)

2021. ápr. 6. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Azt, hogy homokos.
2021. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Előtte azért megszagoltam volna...

ezt így most "megszívtad."

2021. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Az eladó udvarias volt, azt gondolta, vagy olyan intelligens, hogy odaadod a nődnek. Tévedett. 😂
2021. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó azt hitte, valami vicceset mond. De csak olyan barom volt. :D
2021. ápr. 6. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég röhejes lenne női illattal. Kb olyan érzést keltene, mintha meglátnám rózsaszín maslikkal a hajában.
2021. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a valóság nem fedi azt, amit itt írtak. Sokkal könnyebben elfogadja az agy az illatot férfinak, ha egy férfiról érződik. Persze nyilván egy pontig, ha nagyon cukorka, akkor azért észrevenni. De van egy csomó női, ami eleve elmegy uniszexnek (meg egy pár férfi is).
2021. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!