Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt aki kipróbálta az online...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki kipróbálta az online bdsm kapcsolatot sub-ként? Ez esetben milyen szabályokat kellett betartanotok és ezt hogy ellenőrizte a dom? Mennyire élveztétek ezt a fajta online kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
én domként tudok erről nyilatkozni, ha érdekel így is, akkor írj
2021. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, őszintén annyira nem jött be, több dommal is próbáltam, volt akivel kicsit tovább, volt akivel csak egész rövid ideig, de így összességében a véleményem annyi, hogy neten keresztül ez nem a legjobb.

A szabályok és ellenőrzésük változóak, ha érdekel pár példa priviben leírom.

L (szub)

2021. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bolcs_Elek ***** válasza:
Online bdsm kapcsolat olyan mint az alkohol mentes sor. Vagy mupuncit dugni
2021. ápr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Volt online dominám fél évig.

Erényövet kellett hordanom. Csak akkor vehettem le önkielégítés céljából amikor erre negedélyt adott, ezt egyébként mindig kamerán keresztül felügyelte. Ilyenkor volt hogy végül nem élvezhettem el, vagy ruined orgasm, a kamerán keresztül irányította a maszturbálást. Volt h kisebb feladatokat kellett megcsinálnom ahhoz hogy kielégülhessek.

Képeket kellett küldenem kellemetlen dolgokról, magamat megalázó helyzetbe hozva, néha nőnek öltözve. Volt hogy ki kellett takarítanom a lakást, szobalány ruhában, amit kamerán keresztül követett.

2021. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!