Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam meg a pasimnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a pasimnak, hogy jobban tetszene kicsit rövidebb mellkasszőrrel, vagy csupasz mellkassal?

Figyelt kérdés
Tényleg nem szeretném megbántani, vagy kritizálni, mert szeretem és vonzódom hozzá, de engem zavar az erős mellkas szőrzet. Maga a tapintása sem puha, hanem kicsit drótos. Hogyan mondjam meg neki, hogy szedje le, vagy ami méginkább tetszik, nyírja rövidre?
2021. ápr. 7. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Sz majd aztán nagyon jó lesz mikor nem 'drótos' lesz, hanem szúrós, esetleg szőrbenövéses:D

Ha meg ez kell neked csak nyögd ki. Nem akkora dolog. Ahogy a kérdésben írtad pontosan úgy elmondhatod neki

2021. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezen mi a sértő? Mondd el neki úgy, ahogy most ide írtad. Ezt simán meg lehet beszélni, nem nagy dolog.
2021. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Peti, jobban tetszenél kicsit rövidebb melkasszőrrel, vagy csupasz mellkassal.
2021. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mondd, ahogy itt leírtad. Egyszer leszedeti, ha nagyon zavarja akkor meg úgyis visszanő, nincs ebben semmi extra.
2021. ápr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen elmondod.

Az én bnőm az első szexünk után azt mondta,hogy szeretné,ha lent teljesen csupasz lennék.

Én a szőrnek soha nem tulajdonítottam nagy jelentőséget.Volt és kész.

Így nem is esett nehezemre leborotválni.

Meg kell mondjam kellemesen meglepődtem.Ma már eszembe se jutna szőrt növeszteni,mert sokkal jobb a konfortérzetem nyáron is.


Szerintem egyszrűen kérd meg.Biztosan megteszi.

2021. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!