Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az tényleg baj, ha nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg baj, ha nekem rosszul esne, ha kielégíteném a páromat (szájjal), ő pedig nem viszonozná?

Figyelt kérdés

Csak mert már kaptam emiatt támadást, hogy milyen önző dolog ez, nem azért okozunk örömet a másiknak, hogy elvárjunk cserébe bármit is stb., amivel alapvetően egyetértek, de pont azért, mivel engem az iránta érzett szeretetem motivál arra, hogy kedveskedjek neki ilyen módon, különösnek találom, hogy belőle viszont hiányzik ez a fajta késztetés az én irányomba. Akarva-akaratlanul azt a következtetést vonom le, hogy akkor ő ezek szerint nem szeret engem úgy, mint én őt, hiszen nem olyan fontos neki az élvezetem, mint nekem az övé. És fordított esetben nem tudnám elképzelni azt, hogy otthagyjam őt felizgulva, hadd menjen a dolgára, miután én kielégültem kényelmesen.

Most ez egy nagyon helytelen gondolkodásmód? Tényleg nem arról van szó, hogy nekem ott és akkor KELL az az orgazmus, mert az nekem "jár", hanem a másik félnek az arra való törekvéséről, hogy jó legyen nekem. Ezen a gondolkodásmódon nekem kellene változtatnom valahogy? Vagy normális? Átérzi innen valaki? Már komolyan nem tudom, mi lenne a helyes.



2021. ápr. 8. 03:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem ezeknek a dolgoknak kölcsönösen kell működnie, mint az adok kapok dolgoknak.


Az, hogy néha egyszer-egyszer egy gyors numera viszonzatlanul marad, de később kárpótol az pedig bele kell, hogy férjen.


28F

2021. ápr. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
természetesen jogos a kiakadás, a kölcsönösség alap. beszéld meg vele, ha arra érdemes egyáltalán!
2021. ápr. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ffi vagy?
2021. ápr. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Nos fiatal kanos kisfiúkent ez számomra teljesen alap volt, leszopnak, akkor én kinyalom a csajt... csakhogy akkoriban még soklövetű voltam... komolyan, vokt olyan, hogy 6×elélveztem baratnőmmel alig pár óra leforgása alatt...

De ahogy teltek múltak az evek, egylövetű lettem...

Nem tudom, hogy szervileg vagyok e a B-oldal9n, vagy csak az asszony nem izgat annyira 10 év után, igazábol orvosnál voltam, szerinte kutya bajom, csak már nem vagyok kanos 20éves...

Szoval mióta 1 lövetű vagyok azóta úgy működik nálam ez a dolog, hogy ha elélvezek, akkor annyi... kifekszem a hátamra mint egy partravetett balna, aztan jóeséllyel alszom is... újra hadra max 1-2óra mulva vagyok kész... akkor is max 1menetre...

Nos ha elélvezes előtt vagyok, akkor viszon tele vagyok energiával és kívánom is a páromat... nálunk az a módi, hogy en nyalom ki előbb őt, mert mindketten tudjuk, ha en élvezek el előbb, akkor ott a vege...

Nem mondom, van, hogy jólesik egy random szopás... de utána ne várjon el semmit, mert nem is kivánom utána 1-2órán át... úgy meg marha nehéz... kellemettlen. Nekem is, mert erőltetnem kell... meg neki is, mert látja, hogy csak erőltetem...

Szoval simán elkepzelhetőnek tartom, hogy ez másnál is így legyen... próbáld ki... hogy bevezeted, előbb te kapsz.

2021. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

+ az egész szopatasban en a hatalmi pozíciót elvezem a legjobban... ha utana le kell mennem és nekem nyalni, az megöli az egesz élményt.

Ezert is jobb fordított sorrendben...

Vagy 69 annak aki bírja... én sajnos nem szeretem.

2021. ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem baj ha rosszul esik, de sok lány van, aki csak úgy viszonzás nélkül kielégíti a párját. Néha belefér. F
2021. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsönösség az alapja mindennek.


De, hogy mit jelent a kölcsönösség az egy megállapodás kérdése....


Lehet kölcsönös: az adok és kapok...


DE


Lehet az is kölcsönös: hogy valaki egyoldalúan tesz a másik kedvére...


Mert kölcsönösen megbeszélték elötte :)

2021. ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#3

Nő vagyok.

2021. ápr. 8. 12:13
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem, ahogy te látod az a normális!


Nem értem az olyan embereket, legyen az nő vagy férfi, akik nem viszonozzák a párjuknak ezt. Ez alap dolog, hogy viszonozzuk.


21F

2021. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván előfordul, hogy egyszer egyszer viszonzatlan az orál. Nem kell minden egyes alkalommal viszonozni, van hogy csak adom, van hogy csak kapom. De azért az arányok fontosak, hogy meglegyen a kölcsönösség összességében. Csak annyit várok el, hogy amit bele teszek az egészbe, azt kapjam is vissza. Volt olyan exem, aki elvárta, hogy kielégítsem, de neki mindig volt kifogása. Nem véletlenül az exem. Tehát szerintem a kiakadásod jogos, teljesen jól meg is fogalmaztad a problémát. Neki nem olyan fontos hogy élvezd, mint fordítva. Próbálj beszélni vele, és ha nem megy, hát keress olyat, akivel egyeznek az igények.
2021. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!