Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányozó (prosti)pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányozó (prosti)pasik srácok akik ilyen 150cm 90kg vagy 160cm 120kg-nőkhöz menetek csak szex miatt kíváncsiság stb menetek vagy tényleg az ilyen nő kellene párnak i?

Figyelt kérdés

én egyszer voltam ilyennél addig tetszett de nem jött össze a szex része akárhogy pucsított nem lehetettbe tenni jó mondjuk nem vagyok nagy méret.

Normál pózban sikerült de az se volt az igazi végül csak francia.

Ez után egy elég vékony nővel isteni volt könnyen betettem kutya pózban lovalóban is 2 szer is elmentem 1 óra alatt.

Innentől csak ilyen lányhoz megyek ha fizetek. Barátnőnek sem tudom már hogy akarnák-e molettet ha ez még az.(nyilván ha belsőleg nagyon jó el gondolkodnák)


2021. ápr. 8. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én nem prostizok, de voltam elég telt lányokkal, még efölött is volt partnerem


az ideális olyan 90 környékén van kb 165cm-hez

de tetszene 150 körüli lány kisebb tömeggel is


nekem izgató a telt alkat, persze vannak határok, viszont akikkel voltam és jóval több volt a tömegük, mint az ideális az meg főleg a személyiség és vágyak miatt volt, élveztem velük a szexet és a társaságukat!

volt eléggé telt barátnőm is

2021. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szintén voltam már erősen telt nővel, szemből-hátulról meg lehetett találni a megfelelő pózokat amiben "megy". Ha meg prosti... ha BBW rajongó vagy akkor lehet a 120 kg-s kategóriát választod. Ha viszont nem vagy az, akkor a pénzéért a lehető legcsinosabbat választja az ember.
2021. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Hali! Én 19 éves koromban voltam egy 90 kilós 160 centis csajjal, illetve ugyanabban az évben egy

110 kilós 40 éves nővel, Ő 180 centi magas volt.


Sajnos egyik sem hirdet már.


Utóbbi jött be csak igazán, kár hogy nem voltam már szűz, még jobban izgatott volna.


Én akkoriban 50 kiló voltam és csak 170 centi vagyok és mindig is nagyon izgatott az olyan felállás, hogy egy vékony fiatal és tapasztalatlan sráccal egy érett, telt, tapasztaltabb nő szexel.


Egyébként kérés nélkül mélytorkozott ami elképesztően jó volt...


Most 23 vagyok, kellemes emlék, de azóta nem voltam fizetős lánynál/nőnél és jelenleg nem is tervezek menni.


Viszont komoly kapcsolatra nem ilyen típusú nőt keresek, hanem maximum velem egy magasat, és vagy vékony legyen vagy sportos (már én is elég izmos vagyok azóta).


Amúgy nekem mindenféle alkatú nő bejön, nem a súly a lényeg, hanem kizárólag az összhatás, na meg elég fontos az arc.

2021. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!