Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire számít soknak ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít soknak ha egy azon lakásos prostihoz havonta 10-11 alkalommal megye általában 1, ritkán 2 órára? Ilyen mennyiségű látogatás mellett van rá esély, hogy kialakuljon valami?

Figyelt kérdés

Általában a legtöbben nem járnak vissza ilyen sűrűn, jól gondolom?


Ezzel az is lehet, hogy én vagyok a leggyakrabban visszatérő vendége, nem?



2021. ápr. 8. 13:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

háromnaponta meglátogatod.

de mi a terved, hogy ezt teszed?

2021. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Hát pénzben soknak számít, mert ezek szerint legalább 2-300 ezeret otthagysz nála havonta. S valószínűleg te vagy a legsűrűbben visszajáró vendége, ennyi pénze szerintem nincs az emberek többségének elk.vázni.

Hogy kialakuljon-e "valami"... A lottóötösre is van esélyed nem igaz, szóval nem zárnám ki, de ettől még több millióval le fog fejni a prosti amire rájössz a válaszra (hogy nem).

2021. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Tervem nincs.

De azt nem bánnám ha kialakulna valami... Ha.

Bár alapvetően nem kezd vendégekkel, de gondolom minden prosti ezt vallja, aztán ki tudja hogy betartják e.

2021. ápr. 8. 13:59
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem. De irigyellek,hogy találtál egy nem lehúzós lányt.
2021. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Hogy hívják, holhirdet?
2021. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Igazából azt sem tudom, hogy a keresetének hány százalékát hozhatom én, illetve hogy vajon kb. annyit keres e mint én vagy többet, esetleg kevesebbet...


Mert egy támogatós kapcsolatban is benne lennék, csak nem merem felajánlani, mert lehet hogy tiltana miatta.


Meg itt azt olvastam, hogy ilyen 2-3 milliót keresnek havonta a jobb csajok, Ő pedig nagyon jó csaj...

Ezzel nem tudnék versenyezni, jelenleg évente költők rá ennyit.

2021. ápr. 8. 14:02
 7/20 A kérdező kommentje:
Minek reklámoznám másnak, de most komolyan? :D
2021. ápr. 8. 14:03
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Haggyadmá
2021. ápr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Mert más is keres megbízható prostit , hosszútávra .
2021. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

#6 miért ne mernéd felajánlani a támogatói kapcsolatot? Nem fog letiltani olyan kuncsaftot aki százezreket otthagy nála havonta. A prostik szeretik a visszajáró jól tejelő klienseket, nem kell velük lutrizni mint az idegennel, hogy ápolt, normális lesz-e, időben odamegy-e stb.

Ha viszont pénz és nem érzelmi alapon közelíted meg akkor tökmindegy csak te jársz-e hozzá vagy más is mert attól az még csak egy "üzlet" egy anyagi jellegű dolog marad ami pont addig tart amíg fizetsz. A pénzről fog szólni nem másról.

2021. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!