Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok volt olyan hogy véletle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok volt olyan hogy véletlenül pasinak oda nyúltstok tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

#Oda nyúlni
2021. ápr. 8. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt
2021. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2021. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Zsúfolt buszon èreztem hogy áll a farka, ajogy a fenekemhez nyomta. Jo pasi volt. Fel is izgatott. De nem akartam ismerkedni, kapcsolatban vagyok.
2021. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Már arra sem emlékszem mikor voltam utoljára tömegközlekedési eszközön...

De középiskolás koromtól jártam nagyon sok évig és soha nem sikerült letapiznom, ahogy engem sem taperoltak le soha.

2021. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akinek volt az leírhatná hogy történt. nekem 32 év alatt sajnos egy csaj se tapizot le
2021. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
véletlenül..ismerjük ezt a szót :D
2021. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1-2 élveztétek?jó pasik voltak?Nagy sterszámmal?
2021. ápr. 8. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ti tényleg azt hiszitek hogy egy nő ha véletlen hozzá nyúl a tömegközlekedésen egy pasi farkához akkor azt élvezi?:D véletlen volt, mivel annyian voltak a buszon, nem jó kedvemből történt. Amúgy sem molesztálnék senkit sem..
2021. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kár... :)
2021. ápr. 8. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!