Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebben az esetben ki a "hibás"/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben ki a "hibás"/felelős?

Figyelt kérdés

Adott egy fiú és egy lány. Nincsenek együtt, de abban maradnak, hogy a lány a fiú házában alszik majd, mert Budapestről vidékre olyan kései időpontban már nem tudna mivel hazautazni, amikor véget fog érni az esemény, amelyen mindketten részt vesznek.

Becsiccsentenek aznap este, majd leülnek egy buszmegállóba várni az éjszakai járatot. Elkezdenek beszélgetni, kicsit lelkizni, közben a lány a fejét a srác vállára hajtja, kvázi rádől. Aztán egyszer csak a fiú megkérdezi, hogy megcsókolhatja-e a lányt, de végül nem várja meg a választ, hanem a tettek mezejére lép. Kiderül számára, hogy a lánynak ez nincs ínyére, eltolja magától a srácot.



2021. ápr. 8. 18:38
A kérdező szavazást indított:
A lány viselkedett félreérthetően, nem kellett volna.
A fiú volt túl tolakodó.
Hibázott mindkettő.
33 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a fiunak meg kellett volna várnia a választ!
2021. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát tesó ezt te értetted félre. Mi nők azért ennél több jelet adunk egy pasinak ha bejön. Itt egyszerűen részeg voltál és kanos. Emiatt azt hitted van esélyed.
2021. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen a fiú. Minek kérdezte meg, ha meg sem várta a választ?
2021. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2

Lány vagyok. :D

2021. ápr. 8. 18:49
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Mind a ketten hibásak voltatok, mert ugyan nem tudom mennyire ismered a fiút, de azért ahhoz nagy lelki erő és önfegyelem kell főleg bemakkonyázva, aminek mértékéről ugye kétségbe vonhatóan hiteles információk állnak a rendelkezésünkre, mert mondjuk én már két éve vagyok egyedül pár nélkül, és lehet ha egy jó ismerősöm egy lány a lakásomban alszik az oké, de ha előtte velem becsiccsent és hozzám dől, én is lehet hogy próbálkozok, de azért azt gondolom hogy az esetek 80 %-ában a kérdésre a választ megvárhattam volna.. Az a lényeg hogy ne maradjon bennetek tüske, beszéljétek ki az ügyet. Én szurkolok hogy tudjátok rendezni!
2021. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazából azért sem számítottam rá, mert több éves ismeretség áll mögöttünk, és ez idő alatt többször a tudtomra adta így vagy úgy, hogy nem jövök be neki (egyébként ő sem nekem, szóval nem ért érvágásként), de alapvetően jóban voltunk mindig.
2021. ápr. 8. 19:08
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Akkor talán csak alkohol miatt volt.
2021. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Gyanítom.
2021. ápr. 8. 19:14
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, gondolom velem van a baj. Számomra ez amikor rádől a lány a fiúra egyértelműen a vonzódás jele. Persze attól még nem vágom le egyből a nyelvem a torkán...jójó átrakom a voksom a mindketten hibáztatokra.
2021. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Én női szemmel nem értem, hogy mi itt a probléma, ez túl lett komplikálva. Úgy tűnik a lány is közeledett, a srác meg kapott az alkalmon. Ha a lány annyira nem szerette volna, akkor elhajol. Külön kérvényt azért csak nem kell egy csók miatt benyújtani, miért kellett volna választ várni? A pillanat hevében történt a dolog, nincs ebben semmi, senki se hibázott. Ha valaki tetszik, akkor hagyom, ha nem tetszik, akkor meg nem.
2021. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!