Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a tesztoszteron szint a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a tesztoszteron szint a legmagasabb 18 ev korul, akkor miert van az, hogy sokan csak 30 korul kezdenek jobban szorosodni? (szakall, mellkas peldaul)

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtom te h vagy vele én nő vagyok, de 3 bátyám van. Mind a három 15 körül elkezdtek erősen szőrösödni mindenhol. Meg ez genetika is. Van akinek olyan világos a szőrzete h nem is látni. Vagy mint ahogy írtad később kezdenek el férfiasodni.
2021. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lany vagyok, csak ezt figyeltem meg. Kortarsaim 90%-anak arcan alig no szor, mig 30 eveseknek altalaban van rendesen
2021. ápr. 8. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:
De most ezt nőkre vagy férfiakra érted? Hormonális változások okozzák a szőrősödést. Nőknél fiatalabban főleg de a pasik jelentős része is tini korban kezd el érni jobban. Mutálódni magyarán
2021. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pasikra
2021. ápr. 8. 23:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos helyeken csak később alakul ki erős szőrzet. Van egy öcsém aki 18 éves, de semmi szörzete nincs csak a lábán, meg a bajuszánál. Genetika ez is. Az is lehet, hogy valakinek csak minimális szőrzete van egész életében míg más tiniként is Csupaka
2021. ápr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a fiziológiai hátterét a dolognak, de velem is ez volt. Van aki pedig már tiniként erősen szakállasodik.


A 'pasi' szót kerüld kultúrkörnyezetben.

2021. ápr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert a gyakori kulturkornyezet? 🤣 Besz.ras.
2021. ápr. 9. 00:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem már 18 évesen is szakállam volt most 28 vagyok.

Most már a fülszőröm is 3 centi 😝

2021. ápr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!