Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, ha csak szexről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ha csak szexről van szó, lentebb adjátok az igényeteket a külsőt illetően vagy pont, hogy feljebb?

Figyelt kérdés

Ha csak szexet akartok, jó rá egy számotokra csúnyácskább nő is, vagy akkor legyen minél jobb nő?

Kort is.



2021. ápr. 9. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ha megfog, akkor nem számít, hogy topmodell-e, vagy sem.

legyen meg a szikra és a közös vágy.


40+ F

2021. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Azok a csajok akik nekem bejönnek, az átlag számára eleve nem a top-csaj kategória.


De amúgy igen.

2021. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elso-masodikra mindenkivel izgi kb akkor is ha nem az esetem. Szexkapcsra mar csak olyannal aki nagyon bejon kulsore. Kapcsolatra csak olyan aki kulsore es belsore is.
2021. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

nekem szexnél és kapcsolatnál is fontos, hogy vonzó legyen és a személyisége is passzoljon az igényeimhez


nem adok lentebb, mert akkor nem élvezném, de nem is viszem fentebb

2021. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
A sok herceg fehérlovon, ne mondd már, hogy egy szimpla zacsiürítéshez is lelki társat keresel :D Főleg egy átvedelt/bulizott este végére XD
2021. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért legyen vonzalom, és ha tiszta, ápolt, továbbá ő is csak szexet akár, megfelelő lesz.


36/F

2021. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Lejjebb.

Szigorúan.

A legnagyobb élményeket adták ezek a csajok.

2021. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
lejjebb adom
2021. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Neken alkalminál pont a külső a lényeg.

Tartósnál hajlandóbb vagyok kompromisszumra, mivel ott a belső, a közös programok fontosabb

2021. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) Nekem csak egy szexhez is kell az a plusz. Nem feltétlen a külseje a lényeg, hanem az a kisugárzás ami már önmagában felizgat. Ha ez megvan..kb tökmindegy, hogy néz ki. Lehet 50kg is meg 70 is. :)
2021. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!