Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik azt állítják nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik azt állítják nem maszturbálnak, anonim módon is kiálltok emellett az állítás mellet?

Figyelt kérdés
30 éves feleségem azt mondja ő nem szokott maszturbálni soha. Libidója rendben van, tehát rendesen kívánja a szexet és imádja is, és sajna a 2 gyerek meg sok munka mellett ritkán van idő és energia egymással foglalkozni...pont ezért nekem elég hamar leküzdhetetlen vágyam támad az orgazmusra, így hát nem ritka, hogy maszturbálással könnyítek magamon. Feleségem tudom, hogy ugyan úgy szenved ha sokáig nem tudunk szexelni, benne is érzem, hogy ott feszül a vágy (főleg amikor végre eljön a beteljesülés, hogy le tudunk feküdni egymással), és azt mondja nem szokta magát kielégíteni, pedig tudja, hogy nem zavarna engem...sőt őszintén kimondottan izgat a dolog...szóval úgy tűnik, hogy tényleg nem szokott masztizni...szerintetek? Van más ilyen nő is, aki inkább szenved 1-1.5 hétig míg lefkhet a párjával, minthogy magához nyúljon?
2021. ápr. 9. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen
2021. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
76%

Biztos van aki nem szokott.

Én tagadom, de szoktam rendszeresen

2021. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként dumálok bele, de a nők nagyon furán működnek, még ők maguk sem értik szerintem. Szóval van olyan nő, aki ha egyszer rákap a dologra, utána le sem bír állni sosem, jobban és többet kívánja, mint egy férfi. Míg más nők nem tudnak eléggé felizgulni egyedül, nem esik jól nekik. Nekem is volt ilyen barátnőm, velem élvezte a szexet, egyedül azt mondta semmit nem érzett, a csiklósimogatást sem élvezi magának, sőt inkább fáj neki. Fura.
2021. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Heti 1x-2x szoktam,nem tagadom
2021. ápr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Heti 2-3. Van vibrim is. Teszem ezt annak ellenére hogy van szex minden este, van hogy 2 menet is, és olykor hajnalban is. Ez van!🤷‍♀️
2021. dec. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem tagadnám le, ha csinálnám, inkább azt szégyellem, hogy nem szoktam, mert nem tudom élvezni...

Azért néha előfordul, hogy megpróbálom, de mindig arra jutok, hogy ezért kár volt, jobb ha többet nem csinálom, mert esetleg összejöhet vmi orgazmus-szerűség (2-3 óra szenvedés árán), de az ott se járt ahol a kielégülés.

Mellesleg férfival se találkoztam még, aki ki tudott volna elégíteni, ennek ellenére a szexet élvezem, a maszturbálást nem.

2022. máj. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!