Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 4,5 cm vastag farokkal kínzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4,5 cm vastag farokkal kínzás elvenni egy lány szűzességét?

Figyelt kérdés

Barátnőm még nem volt fiúval. Volt már hogy nem szűz lányok sokalták egy kicsit.

Nem akarom hogy rossz élmény legyen neki, meg szerintem ő amúgy is szűkebb mint az átlag.


2021. ápr. 10. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mért lenne kínzás? oda kell figyelni.

vastagabb van, mégis élvezik

2021. ápr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
4,5...az bébirépának is kicsi.
2021. ápr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vastagságra gondolok!
2021. ápr. 10. 08:32
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is.
2021. ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass rá. 4,5 cm az jócskán átlag feletti. Nekem 4,4 és még a tapasztalt barátnőimnek is kicsit küzdés volt feltuszkolni, heves felizgatas után. Hát még egy szűznek. Nagyon indítsd be, hogy a Bartholin mirigyek jól végezve a dolgukat szétnedvesítsék a hüvelyt. Nem lesz könnyű menet. F
2021. ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 4,5 cm széles szóval vastag. Nem volt gond sem panasz.
2021. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Nekem csak 4 cm, vékonynak mondanám. És voltam olyan szűk csajjal, akinek ez is nehezen ment be, pedig nem vt szűz. És van akinek szüzen is simán becsusszan a vastagabb is.
2021. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2. Valamit kompenzalni akarsz, ha azt mondod az kicsi...
dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!