Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt elbénáztam nagyon? Egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elbénáztam nagyon? Egy nem teljesen ismeretlen fiúval könnyebben jönnek össze a lányok?

Figyelt kérdés

Anyukám munkatársának a lányáról van szó. Nagyon tetszett, és rajta is ezt láttam. Viszont ránézésra nagyon népszerű, bulis csajnak tűnt. EZért kicsit elbizonytalanodtam, mert én kapcsolatot szeretnék. Meg én nem vagyok az a vagyány típus, tehát miért pont én lennék neki jó.

Igaz az hogy így nem teljesen ismeretlenül nagyobb az esély hogy összejöjjenek valakik?

Meg ez a lány kapcsolatot akart volna tőlem, vagy csak egy szexet?


2021. ápr. 10. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha túl szoros az ismeretség akkor megint bukta mert barátként gondol rád. Ezt szerintem senki nem tudja megmondani neked mit akart volna tőled ez a lány ,ha egyáltalán akart volna tőled bármit is
2021. ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nos barátom...

Ha úgy vetted észre, hogy bejössz neki, akkor először is derítsd ki, hogy van-e valakije, és ha nincs, akkor hívd el egy randira, aztán mondd el neki, hogy mit érzel!

Az, hogy ránézésre bulisnak tűnik, nem jelenti azt, hogy így is van. De ha mégis így van, és bulizós, még ez sem jelenti azt, hogy két kanállal falja a pasikat. Ha jól néz ki, nyilván tetszik másoknak is, úgyhogy sietned kell...

Az utolsó kérdésed pedig nettó hülyeség! Először is: a csaj semmit nem akart tőled. Az, hogy kedvesen néz rád, és nem úgy, mit egy kupac sz@rra, az önmagában még semmit nem jelent. Max adott egy jelet, hogy esetleg vevő lenne a közeledésedre. Innen pedig a te dolgod kideríteni, hogy mi sülhet ki a dologból. Ha kapcsolat lesz, nyertél. Ha csak szex, akkor is nyertél, legalábbis egy kis önbizalmat a későbbiekhez.

2021. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Meg ez a lány kapcsolatot akart volna tőlem, vagy csak egy szexet?"

Nem mindegy?

Ha csak egyszer dughatod meg, már az is nagy élmény. Viszont biztosan értékelné, hogy te kapcsolatot akarsz tőle.

Hajts már rá, bammeg.

2021. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adtál neki jeleket hogy tetszik neked? Mert ha nem,így lehet ő se tudja
2021. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már?
2021. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!