Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A COVID oltás befolyásoló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A COVID oltás befolyásoló tényező a szexre nézve?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Remélem hogy nincs, mert ma kaptam :)
2021. ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Mire gondolsz?

Libidóra szerintem nincs kihatással, legalábbis én nem tapasztaltam. A pároma második oltás után eléggé levert volt, így ebből kifolyólag nyilván a szexet se kívánta. De másnap már simán nyomattuk.

2021. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Még nem lehet tudni h hosszabb távon mire hat ki. Bár kétlem h a libidóra fog. Max az első két hétben amíg vannak a fejfájásos, lázas mellékhatások meg az álmosság. De ez se mindenkinél van
2021. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Pfizert kaptam napközben, azt hittem tuti rosszul leszek. Errefel este már ki kellett verjem, mert ugyanolyan kanos voltam és vagyok azóta is :D Annyi, hogy 3 napig jobbkézzel vertem, mert ugye balba kaptam.
2021. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az nem baj, így legalább a jobb kezed is hozzá erősödik a balhoz.

Érdemes egyébként váltogatni, mert jön a nyár, rövid újjúba lehet lenni, és ott egyből látszik, hogy melyik kezünk az izmosabb, játékosabb.

2021. ápr. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5ös

Igen így van, csak nekem a jobb bicepszem így is már rendesen vastagabb, mint a bal, nagyrészt emiatt is :))

2021. ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Na ez az.

Sokszor elgondolkodtam, hogy milyen kár, hogy saját magunkat nem tudjuk le...ni.

Az lenne csak az igazán kellemes.

Sajna ez nem adatott meg. Nem vagyunk annyira hajlékonyak. 😭🤷‍♂️

2021. ápr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 manly ***** válasza:
Nem
2022. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 manly ***** válasza:
Előbb azt írtam nem, de állítólag a Pfizertől lehet gond.
2022. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!