Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jövőhéten randim lesz egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőhéten randim lesz egy lánnyal, aki szereti a keményebb szexet, tippek?

Figyelt kérdés
Szereti, ha kikötözik, fojtogatják (normális keretek között), húzzák a haját, stb... Mivel valószínűleg lesz is köztünk valami, arra gondoltam, hogy bevásárolnék a szexshopba kötelet, csipeszeket, gyertyát esetleg. Valakinek van ilyen téren tapasztalat, hogy mi az ami egy ilyen BDSM-be még belefér, akár játékok, eszközök, kellékek. Mik vannak még, ami egy ilyetn helyzetben jó lehet?
2021. ápr. 10. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel totàl melle fogsz fogni.

Minden nő egyedi. A bdsm hez meg összeszokottsàg és bizalom kell.

A hatàron.kell mozogni hogy jó legyen, azt meg ki kell tapasztalni.

2021. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne vásárolj semmit sem össze, mert nem ismered a lányt, nem tudod mibe menne bele,milyen szexjátékok jöhetnek nála szóba.
2021. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Kezdetnek mondd neki szadista vigyorral, hogy "nem-nem"!
2021. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elsőre inkább csak dugd meg keményen, mi ujdonság marad későbbre ha már első alkalommal ezzel kezditek
2021. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Az eddigi nők imádták, ha hátrakotottem a kezüket és keményen megqrtam a torkát, kikötözés, pálcázás, bilincs, szerepjatekok. Felpofoztam őket farokkal, kisebb fojtogatás, pofozás kézzel arcon, lefogás szex közben. Nyalattam a seggem velük, hogy kikötöztem őket és ráereszkedtem az arcukra. Elelvezesuk után tovább qrtam őket. Vérvörösre pofoztam a feneküket. Ilyesmik. F
2021. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem rossz ötlet!
2021. ápr. 10. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyelőre ne vásárolj össze semmit sem! Ezzel lehet h ink az ellenkezőjét váltod ki. Én is szeretem a Bdsm dolgokat, de ha az első randin a srác egy nagy szexshoppos szatyorral odaállítana mikor szexre kerülne a sor az elég lehangoló lenne.

Ha szexelni fogtok akkor simán lefoghatod, fojtogathatod pofozhatod, fenekelheted eszközök nélkül, ha kiakarod kötözni akkor használd az övedet vagy vmi... Majd talán a második szexrandinál ha megbeszélitek h durvultok akkor meheta többi.


L

2021. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először semmit, csak legyen egy két normál szex, aztán meg beszélgetni kell egymással.
2021. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!