Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik próbálták a bdsm pet-play...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik próbálták a bdsm pet-play részét milyen szabályok, rituálék, viselkedési normák használatával tették ezt? Volt akinél megjelent a megalázás is ebben a kontextusban, például túlsúlyos pet-nél a malacként "tartás"?

Figyelt kérdés

#BDSM #submissive #Pet-play
2021. ápr. 10. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Testi hibát,fogyatékosságra,hiányosságra utaló dolgot nem mondunk.

Mert bizony van olyan testi sérült ember.Mind két nem részéről. Aki a bdsm világában teljesedik ki szexuálisan. Nekik még sérülékenyebb a lelkük. Nagyon figyelni kell,hogy mit és mikor mond a domináns fél.

De ez megegyezés kérdése. Amit már az elején tisztázni kell.

Ezeket nevezzük határoknak.

2021. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó ötlet a súlyt vagy az alakot felhasználni a megalázásra, lehet azt más módokon is tenni. (Persze kivétel ha az illető pont azt élvezi, ha a hiányosságait vagy anegatív tulajdonságait gúnyolják pl disznónak nevezed vagy kis farkúnak és kiröhögöd stb). De ehhez nagy önismeret kell. Sokszor inkább csak kárt okoz ezekkel az ember
2021. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bolcs_Elek ***** válasza:
100%
A pet play onmagaban is egy alazas
2021. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Én disznó szeretnék lenni
2021. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából megállapodás kérdése, hogy kinek, mi a határa. Ehhez alkalmazkodnotok kell.
2021. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kutya szoktam lenni, de egyáltalán nem megalázó kontextusban. A gazdim szeretget, labdázik velem, dícsér, simogat, trükköket tanít és megjutalmaz.
2021. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!