Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az hogy kívánom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy kívánom a szexet, de nem akarok a párommal?

Figyelt kérdés

A párommal, mint minden kapcsolatban, vannak ugye ezek, hogy egyszer fent, egyszer lent szeretjük egymást, de vannak viták ugyan, de haladnak a napok, zajlik az élet. Alapvetoen nagy gondok nincsenek. Tetszik mint férfi és nagyon.


De amikor konkrétan kívánom a szexet(hormonok), és a "mocskos ösztönök" kerülnek nálam előterbe, a párom el is kezd nyitni felém; es ezen a ponton valahogy azok amiket fentebb irtam, engem teljesen "lehoznak"a vele valo szexrol! Mondhatnám maga a kapcsolat, engem kiábrándit a szexualitasbol vele.


Azaz joformán azert nem akarok vele szexet, mert vele járok es az szexualisan abszolut nem izgat, sőt.


Ki vagyok magamon akadva hogy inkbb a maszti, mint a párom. En itt tartok!



#kapcsolatban nem izgat a szex
2021. ápr. 10. 15:54
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Engem pl szituáciok helyzetek is izgatnak(csak hogy erthetobb legyen)pl tilos"helyeken lenni, vagy barmi hasonlo.


Es ugye a párom ott a lakasban meg az ágy, es olyan egyértelmü minden. Es ha el is mennenk valahova az is csak olyan "mű" lenne.Es annyira nem izgat semmi olyannal akit barmikor megkapok mert a pàrom.

2021. ápr. 10. 15:59
 2/22 A kérdező kommentje:
Még egy házas ember szeretőjéként is izgalmasabb lenne a szex nekem mint Ugyanazzal az emberrel feleségként :(
2021. ápr. 10. 16:01
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem vagy képes szexelni kapcsolatban, nem kell kapcsolatban lenni:) majd ha kiélted magad és lenyugodsz, képes leszel azt az embert is kívánni, akivel együtt élsz. Erre mi mást mondhatnánk?..
2021. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ettől még szexelek vele. A szex az jo vele, csak nekem nem izgalmas abszolut. Lekorlatozodik csak a testi kielégülésre.

A fejemben masztinál tobb izgalom van mint vele az ágyban.

És már inkább választom ezt..


Attol még megkap nem hanyagolom öt

2021. ápr. 10. 16:11
 5/22 A kérdező kommentje:

A 2.kommentem fejezi ki az egeszet amit vele èrzek.

Ez igy olyan rossz :(

2021. ápr. 10. 16:13
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Én ugyanígy vagyok több mint 5 év után. Nagyon sokszor gondolkodom a megcsalason, de a lelkiismeretem nem visz rá. Aztán olyankor azzal nyugtatom meg magam, hogy akit most épp kívánok 2-3 év után ot is megunnam. Ez van. Ilyenek vagyunk mi emberek.
2021. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán mitol izgalmas a szex plane azoknál akik házasságban is vannak meg sok sok éves kapcsolat?
2021. ápr. 10. 16:37
 8/22 anonim ***** válasza:
Tehát tetszene, ha kivinnélek az erdőbe, egy vadászlesre, vagy csak valami bokor mellett és megdugnálak ott? Esetleg tóparton, kilátóban túra során, folyóparton, parkban, nyilvános fülkében éjjel, idegen lépcsőházban este, elhagyatott szovjet tömbben stb? F
2021. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr elcsábított a tekintetével, már csak rá tudsz gondolni.
2021. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#6: nem, egyáltalàn nem normális és átlagos dolog az, ha 2-3 év alatt ráunsz valakire. Úgyhogy max a magad nevében beszélj

Érdekes mód sose untam rà senkire 2-3 év alatt

2021. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!