Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom azt mondta fura arcokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt mondta fura arcokat vágok szex közben és most nincs kedvem szexelni?

Figyelt kérdés

Azt mondta olyan vagyok, mintha szenvednék, fájna valami

Nekem emiatt teljesen elment a kedvem a szextől, nem tudom elengedni magam közben, folyton azon agyalok hogy kéne élvezkednem ami nem fura vagy gázos... és nem tudo már így élvezni a szexet

Szerintetek mit kéne csinálnom vagy lehet ez soha nem is jön rendbe többet?

Többször is tett valami apró megjegyzést arra milyen vagyok szex közben, lehetnem bántásból, de nekemrosszul estek

Szerintetek csak én vagyok túl érzékeny?


2021. ápr. 10. 18:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%

Mondd el neki, hogy ez rosszul esett neked.

Szerintem meg tudjátok beszélni.

2021. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Eléggé fejletlen a párod agyilag, ha ilyen problémái vannak. Nincs annál szebb, mikor a másik arcán látni a gyönyört. Bármilyen formában is.
2021. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
1%
Te vagy túl érzékeny.
2021. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
88%

A párod egy hatalmas nagy bunkó.

Ezek tényleg sértő dolgok, most sok idő kell míg visszaépül a bizalom

2021. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Nézzétek meg a Szexoktatás című sorozatot, ott volt egy lány pont ugyanezzel a problémával 😄 De amúgy is jó sorozat, mindenkinek ajánlom.
2021. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
0%

Fejletlen a párja mert elmondta, hogy furcsáll valamit :D

Látszik a válaszokon, hogy kinek nem volt még kapcsolata

2021. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
57%
Bárcsak a kéjtől eltorzult arcodat látnám magam előtt, alatt, felett, mellett, mert nincs annál szebb és izgató nekünk, férfiaknak, ha látjuk, halljuk, érezzük, hogy a nőt maximálisan csúcsra tudjuk vinni. F
2021. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy suttyó. A legszebb látvány amikor egy nő arcán látni a gyönyört. Tök mindegy milyen formában.

Mit szólna ha egy fapina nézné unott arccal ahogy erőlködik.

2021. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Nem tudom más nők milyen arcokat szoktak vágni szex közben. Én általában nagyon elengedem magam, viszonxlag hangosabb is vagyok, nem megjátszom a dolgot hanem egyszerűen belőlem így jön ki. Ha visszafogom a hangokat kb úgy érzem magam mintha sportoltam volna egy órát és nem engedik hogy lihegjek, befulladok, rossz a tüdőmnek, sok energia és fáradztó is. Bármilyen viccesen is hangzik. Egyszer befogta a számat szex közben (ami nem volt baj mert szeretem az ilyet) de aztán szex után azt vágta hozzám hogy azért fogta be a szám mert már rohadt hangos voltam.

Nekem ez is rosszul esett. Esetleg közben jelezhette volna ha ennyire zavarja, vagy utána beszéljünk róla tapintatosan de shogy ő csinálta nekem rosszul esett.

Meg egyszer szintén közvetlen szex után megjegyezte mennyire ugráltak a melleim és még most is szédül tőle. És hogy nagyobbak lettek, híztam?

Emiatt kezdenek már gátlásaim lenni a szexben, inkább nem is akarom csinálni mert nem érzem magam vonzónak közben.

Szóval nem tudom én vagyok túl hisztis és valahogy változnom kéne vagy nem tudom mi lesz a szexuális életemmel

2021. ápr. 10. 19:01
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Süssél neki egy jó forró pitét és mondd meg neki,ezután ezt dughatja.Legalább a pite nem is fog visszajelzést küldeni neki.Ne engedd már ,hogy így megalázzon.Semmi baj ,ha élvezed a szexet csak keress olyat ,aki ennek örül és megbecsüli.Nagyon sajnálom,hogy így megbántottak.Remélem egy idő után visszanyered az önbizalmadat.
2021. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!