Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok párkapcsolatra milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok párkapcsolatra milyen fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
Külsőre, belsőre?
2021. ápr. 10. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Értelmes, normális, figyelmes, legyen kisugárzása, stílusa, szimpatikus személyisége.
2021. ápr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs idealom kulsore, de szerintem egyertelmu, hogy milyen belso tulajdonsagok vonzok a lanyoknak.
2021. ápr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Belső:

Legyen okos, intelligens, rendelkezzen érzelmi intelligenciával, legyen vicces, tudjon komoly lenni, ha kell, de inkább a nevetés legyen a középpontban, legyen elfogadó, férfias kiállással, ha valamit meg kell csinálni ne nyafogjon, ne legyen lusta.


Külső:

Nyilván, aki megfog belsőre, nem annyira számít a külső, de ha most álmodozásról van szó, nekem a magas fiúk tetszenek 185+, edzett test ( én is edzek), ne legyen kigyúrva, csak szálkás legyen, igényes öltözet, frizura.


Mentségemre most szálltam ki egy rossz hosszú kapcsolatból, csak álmodozom.

24 l

2021. ápr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok én hal, hogy szálkás legyen a testem. 🙂


Üdv. Egy rendszeresen futó, bringázó férfi.

2021. ápr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!