Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire lenne gáz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire lenne gáz, ha annyira hajt valakit a kíváncsiság, hogy prostival akar szerezni tapasztalatot?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 07:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem gáz.

Abszolút.

Nézz ki egy normális nőt aki szimpatikus számodra.

Amúgy milyen korosztály vagy? És te milyen korosztályhoz mennél?

Mert én mindenképpen a 35..45 közt mondanám.

De 28 felett biztosan

2021. ápr. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

32 vagyok.

20 és 40 közti korosztályhoz mennék.

2021. ápr. 11. 07:16
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Hát szerintem gáz. De én nő vagyok, ennyire adj a véleményemre. Tudom, hogy férfiak szerint nem lesz gáz.
2021. ápr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Átlagos alkat. Nem túl vékony, nem túl sportos, de nem is kövér.
2021. ápr. 11. 07:24
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

egyetértek a 4-ssel


40+ F

2021. ápr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért tartanak ott fejben az emberek még mindig, hogy mi a gáz és mi nem? Egyáltalán kik szerint gáz vagy mi a gáz? Honnan tudják meg mi a gáz vagy mi nem? Nem értem sok ember miért tart még itt fejben. Ha én itthon pelenkában vagyok és földről is szeretek enni meg ágyban szotyizok meg az üdítős dobozokat kidobom simán az ablakból meg rózsaszín ruhákat szeretek felvenni utcára akkor mi van? Senki nem mondta nekem személyesen, hogy gáz vagyok. Ha te prostizni akarsz menjél. Kitérdekel más szerint gáz vagy sem. Úgy se fogja megtudni senki vagy homlokodra felírod prostizni voltam? Nem értem az emberek gondolkodását.
2021. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6. Ezt már én is irtam több hasonló kérdésre.

Az a gondolgodás a gáz hogy megkérdezik.

2021. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

A legtöbb nő szerint gáz lesz, sok pasi szerint meg nem. Most akkor ebből mit is szeretnél leszűrni?

Szerintem gáz és én személy szerint nem lennék együtt ilyenpasival. De ez én vagyok. Te meg csinálj amit jónak látsz

N

2021. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

Férfi vagyok és számomra gáz lett volna prostihoz menni. Nem csak első alkalommal, de bármikor.

Engem ez taszít, hogy valakivel csak azért fekszik le egy nő, mert fizet érte. Tudom, a férfiak nagy részének esélye sincs olyan barátnőt szerezni, aki minden szempontból kielégíti.

Én ilyen szempontból nagyon szerencsés voltam huszonévesen, rengeteg nőm volt. Ingyen.


És most jön a javasaltom: ne foglalkozz azzal, hogy mások szerint mi gáz.

Én a prostizást gáznak tartom magamra nézve, de teljesen megértem, ha valakinek csak így jön össze a szex és ehhez folyamodik.

Én is csináltam olyan dolgokat fiatalon, amit mások gáznak tartanak: hármasozás, félredugás, partnerek sűrű váltogatása, buliban megismert lányokkal egyből szex. Mindenkinek vannak olyan dolgai, amik mások szerint vállalhatatlanok.


Nekem a prostizás nem fér bele, de sose mondanám másnak, hogy ne menjen prostihoz.

2021. ápr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utso.

Nem kotekedes de te ezt honnan tudod?

Már hogy akivel együtt vagy holt e vagy nem?

Meg ha mikor össze jöttetek és előtte nem volt, de közbe meg volt. A prostikhoz járok ritkán dicsekednek

2021. ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!