Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm folyton megszárad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm folyton megszárad ott lent ?

Figyelt kérdés

Valahányszor szexelünk, előtte mindig folyik,mint a niagara, de ha felhúzom a gumit és megpróbálom berakni, elkezd megszáradni pillanatok alatt.

Utána van,hogy bemegy és elkezd folyni megint ezerrel belőle, ezutàn jól csúszik,de ha pózt váltunk ,akkor màr meg is szárad.

Ez mitől lehet ? Valaki tudna tanácsot adni erre a problémára ?



2021. ápr. 11. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

A gumitol sztm. Én se szeretem.

N

2021. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
A gumitol, nekem is volt hasonli tapasztalatom, sikosito nelkul szexelni se tudtunk pedig o is en is nagyon kivantuk egymast. Azota pirulat szed, sosincs gond semmivel igy
2021. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jo gumik, amikkel nincs ilyen problema.
2021. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 andicserhalmi válasza:
100%
Szia,a megoldás a latex mentes kondom.Nem olcsó,de cserébe drága! :-)
2021. ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
A gumitól van, nekem a szám is folyton száradt tőle..
2021. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!