Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire éreztétek kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire éreztétek kellemetlennek ezt a szituációt, amennyiben volt már részetek ilyenben?

Figyelt kérdés
Szóval járt -e már úgy valaki, hogy szexuális együttlét közben vagy őt, vagy a párját hívták telefonon, az illető felvette, a partner viszont nem bírt leállni és a telefon másik végén lévő ember esetleg megsejthetett valamit. Kort és nemet is írjatok :)

2021. ápr. 11. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem volt. Olyan viszont igen, hogy ránk nyitottak..szerencsére nem látszott semmi. De rohadt kellemetlen volt:DD
2021. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fordított szituáció volt. Hívtam az egyik havert aki ép' reszelt egy csajt és úgy vette fel. Az más kérdés hogy egy olyan cimbim akivel rendszeresen szoktunk többesezni és a csajjal amúgy is megbeszélte hogy annak lenne kedve többeshez.

Normál szituációban nem veszed fel ha dugás közben csörög a telefonod. Ha meg muszáj (mert pl. munkaidőben lógsz el valami fontos ügy miatt) akkor a partnered legyen annyira normális hogy addig szép türelmesen megvárja.

2021. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy hívtak és felvettem, de a barátnőm tovább játszott velem. Nem sejtettek meg semmit, de nekem izgató volt hogy nem hagyta abba.
2021. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen. Volt párszor, hogy hívták közben a férjem, és fel kellett vennie (munkahelyi készenlét). De abba is hagytuk rögtön, maximum nem vette ki belőlem csak a telefonálás végén.
2021. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
volt ilyen, feküdtünk szex után még, de hívott telefonon a legjobb barátom, a lány pedig nekiállt lent kényeztetni engem. a barátom a mai napig nem tudja, hogy hívás közben engem pippantott egy csaj 🙄
2021. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
14 éves voltam és a szomszéd küldött egy SMS-t anyámnak, ezt írta:Szia...! Szólnál a lányodnak hogy halkabban akciózzon a barátjával mert sajnos mindent hallunk. Anyukám a munkahelyéről hívott hogy hallakbban. Viszont a barátom nem akart leállni és bele hallatszódott a telefonba. Szerintem észre vette és nagyon kínos volt. 18L
2021. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Volt ilyen. A pasija hívta a csajt én meg dugtam tovább.. mocskosul imádta.. :)
2021. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan volt már, hogy éppen egy prostit dugtam amikor hivták. Megkérdezte, hogy felveheti-e? Megengedtem. Telefonon megbeszélték a részleteket, hogy mit is akar és mennyiért? Engem tulajdonképpen izgatott a szitu. Izgi volt!!!
2021. ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!