Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fiúk! Láberotikával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Láberotikával kapcsolatos történeteitek vannak?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Egy hete sétáltam a parkban és nálam kicsivel fiatalabb lányok beszélgettek, ketten padon ültek ketten meg álltak. Az egyik lányon fekete harisnya volt és kivette a lábát a cipőből és lehetett látni a harisnyás lábát. Azt hittem ott helyben elájulok, nagyon király volt

23

2021. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Maszekoltam masszőrként... Sok szép női láb került a kezeim közé, két páciens többet is akart a talpának.
2021. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik lány barátom aki tudott róla, hogy ilyen fétisem van rávett, hogy masszírozzam meg a lábát, és simogassam. 18/F
2021. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kimondottan láberotikában részem nem volt, de volt már, hogy nyáron mellém tette a nő az ülésre a meztelen lábát: valahol látta, érezte, hogy lopott pillantást tettem előtte rá.
2021. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

persze:

az egyik komolyabb kapcsolatomban a csaj szerette nagyon ha masszírozom úgy mindenét, közben a lábait is.

Mondanom sem kell, hogy rengeteg időt töltöttem el a lábai - talpai, lábujjai masszírozásával.

Mikor már kellően lelazult, elővettem a "szerszámot" és dugtam a talpát, lábujjait, olyan is volt, hogy egyik lába a számban, mássikkal a farkamat simogatta, és rávertem, majd a g/*cis krémes elegyet szépen beszívta a bőre ;)

én élveztem, ő is.

2021. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen. Tesióra volt, és a tanár megkért minket, hogy üljünk le elé, amíg beindítja a magnót (felüléses felmérés volt) Egy lány mellett ültem, ő ilyen "fél török ülésben", mezitláb volt meg beszélgetett. Nagyon szépek voltak a lábujjai, a talpa. Direkt lassan odatoltam a kezem, ahogy támaszkodok hogy picit hozzáérjen a lábához. 17/F

Tudom, nem erotika, de azért leírom :)

2021. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!