Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ezt a témát elkerülni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt a témát elkerülni?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,eléggé könnyen barátkozós, hangosabb típus. Konkrétan semmilyen szexuális tapasztalatom nincs, smaroltam pár sráccal de ennyi. A lényeg h ez valahogy mindig szoba jön új tarsasagokban, és félek h emiatt leneznek... Hogyan kell kikerülni az ilyen jellegű kérdéseket? Vmint lehet jobb hazudni?
2021. ápr. 11. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
sehogy nem tudod elkerülni. nem kínos, ha meg tudod magyarázni pontosan miért alakult ez így?
2021. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hazudni nem a legjobb. Inkább csak szólj, hogy kényelmetlenül érint a téma, vagy túl diszrétek. Ha nem értik meg, nem a legjobb társaság.
2021. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért alakult így, mert gimi alatt konretan sehova nem jártam, csak az osztálybol volt pár jó barátom. Aztán már lett életem, de jött a virus :D most kezdtem az egyetemet de nem is abban a városban vagyok hanem otthon
2021. ápr. 11. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Még várom az igazit"


"Volt egy rossz élményem, nem szeretnék beszélni róla"


"Bocsi, de ez számomra egy személyes téma, beszéljünk valami másról"


"Annyira nem érdekel a pasizás, a tanulmányaimra koncentrálok"

2021. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kérdést kell kikerűlni, hanem az olyan embereket, akik emiatt lenéznek!:) 23f
2021. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy lehet a legjobban elkerülni ha nem is hozod fel! Ha valaki más hozza fel a társaságban akkor nem válaszolni rá, mert szerinted ez magánügy!
2021. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, úgyis látszik rajtad. Megteheted, hogy hallgatsz ilyenkor, de azzal ugyanúgy leleplezed magad.

Elég fiatal vagy még ahhoz, hogy ez az állapot ne legyen kellemetlen. Aki gúnyt űz belőle, saját magáról állít ki bizonyítványt.

2021. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!