Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg igaz hogy aki gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz hogy aki gumi nélkül szexel az szexuális úton terjedő betegségben fog meghalni?

Figyelt kérdés
csak mert itt 1 tag ezt mondta nekem
2021. ápr. 12. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Van ra esely, ha nem tudnak a fertozesrol, nincs kezelve, stb.

Elkapni konnyebb, mint meghalni, mert jobb esetben eszreveszed magadon...

2021. ápr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

😂😂😂😂😂 Nézz körbe kint :D

Minden ember akit látsz az esetek 99%ban egy gumi nélküli dugás eredménye 😁

Gondolkozz mielőtt kérdezel...

2021. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
2-es de igazad van
2021. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem Ady korába vagyunk.
2021. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
#2: LOL. 🤣🤣🤣
2021. ápr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Nem.

Több kapcsoltamban dugtam gumi nélkül, és semmi bajom, soha nem szedtem össze semmit.

Az a lényeg, hogy tudd kivel fekszel le, és bízz benne. Akkor nem lesz baj.

2021. ápr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Az élet egy szexuális úton terjedő betegség, a kimenetele minden esetben halálos.

Szóval, ja.

2021. ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

Kb 25 nővel szexeltem, abból szerintem legalább 15-tel gumi nélkül, köztük nyilván többel nem kapcsolatban voltam.


Még itt vagyok, köszönöm, semmi bajom. Voltam életemben 3x szűrésen, legutóbb éppen tavaly és semmi bajom.


27/F

2021. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8: azért nehogy meglepi érjen pár év múlva, Apuci. 🙂
2021. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9. De ezek a hülyeségek honnan jönnek? Komolyan nem értem. Gyerekként láttatok valami szörnyű filmet, ami arról szólt, hogy mindenkinek gennyedző kelései vagy 10 fattyú gyereke van, aki gumi nélkül szexel és ennyire megmaradt? Nem értem sok ember miért van ilyen rigolyásan, fóbiásan beoltva ezzel. De úgy, hogy még soha neki sem volt semmi baja vagy nem is ismert olyat, akinek lett volna. Ép ésszel nagyjából tudni lehet, hogy kibe rakod bele gumi nélkül és kibe nem. Az egyéjszakás, promiszkuisnak kinéző csajba nem. A barátnő alapanyagnak kinéző csajba, akivel az 5. randin fekszetek le igen. Stb-stb. Nem értem honnan van ez az ostoba hit, hogy aki nem használ mindig minden partnerrel óvszert, az tuti vagy nem kívánt gyereket, vagy betegséget. Ilyen nincs.


Az apucis részre külön reagálva pedig nyilván csak olyan nővel szexelek és élvezek bele gumi nélkül, aki tablettát szed. Én is használtam már gumit ahogy írtam kb 10 nőnél, akikkel voltam. De persze majd erre is valami ostobaságot felelsz majd, hogy "csak át ne verjenek" és hasonló sületlenségek. Tudod egy nőnek sokkal nagyobb veszíteni valója van azzal, ha terhes lesz, tehát ők még jobban figyelnek erre. Ha látnád hogy pl a 20-25 éves egyetemista lányok, akikkel főleg voltam hogy rettegnek annak gondolatától legtöbben, hogy még huszonévesen teherbe esnek és nem lesz idejük a "karrierre, bulizásra, kiélésre" meglepődnél, ha nem te is oda tartozol.

2021. ápr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!