Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztaltabb férfiakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb férfiakat kérdezném: A kigyúrt test mennyire segítené az internetes szexpartnertalálást?

Figyelt kérdés

Nem akarok párkapcsolatot, irtózom a kötöttségektől, gyerektémától, összeköltözéstől, minden ilyesmitől. Én dolgom, hogy miért, nem tudok elképzelni sem olyan nőt, aki miatt ez megváltozna.


Sosem voltam csajozós típus, kivétel nélkül ismerősi körben ismerkedtem. Emiatt el is terjedt rólam, hogy igazából velem nem lehet mit kezdeni a szexen kívül, túlságosan öntörvényű vagyok.


Amiben különböztem mindig, hogy igazából nekem nincs bajom a monogámiával és egyenesen fizikai fájdalmat okoz, ha valakit fel kéne szednem, végigjárni ugyanazokat a köröket amit egyre nehézkesebbnek érzek, mert ha a tisztességes utat követem, hogy laza szexkapcsolat, akkor nem lesz belőle semmi (fizetős lányok sosem érdekeltek, ezeket ne is ajánlgassatok), ha a hagyományos utat, akkor meg egyre hamarabb rájönnek, hogy úgysem lesz belőle komolyabb, meg valahogy már kiégtem abban, hogy mindig újabb nőt kéne találnom. Lelkiismeretfurdalásom nincs, mert kölcsönös a dolog és olyan orgazmust úgyis kevés pasival fog átélni, mint velem.


Jó lenne, ha valakivel huzamosabb ideig ki tudnám húzni ilyen laza kapcsolatban. Újabban valahogy már a férjes asszonyok sem olyanok, mint régen.


Vannak ilyenek, csak ritka, de hallottam már olyanokat, hogy valakik akár 10 évig is voltak összejárogatós szexkapcsolatban.


Ehhez lenne jó valami tipp, ami közelebb visz a megoldáshoz, mert igazából ez az egyetlen, ami hiányzik az életemből, emiatt pedig értelemszerűen nem fogok feladni semmit.


Nem szokásom hencegni, de a teljesítményemmel eddig mindenki elégedett volt, csak azt érzem, de az is lehet, hogy pont emiatt, valahogy az életem részévé akarnak válni, ez meg nekem már sok.



2021. ápr. 12. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
kor?
2021. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kismillio alkalmi es szexkapcsolatom volt, pedig nincs kigyurt testem, max fejben vagyok toppon. Szerintem ehhez jó duma kell, meg kellemes kecó, jó társaságnak lenni, stb.
2021. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
12
2021. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1: 31

#2: Fiatalabb koromban nekem is. Még kecó nélkül is. Most meg hiába van, egyszerűen neten olyanokba futok bele, akik komolyat akarnak. De mondtam már, hogy ismerősi körben keresgéltem mindig, azt pedig már eléggé kimerítettem. Én nem a mennyiségre hajtok, hanem a minőségre.

2021. ápr. 12. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Az hasznos ha nem vagy széthízva, de nem a kigyúrt test a legfontosabb a csajozásban, hanem a stílus és a személyiség, kisugárzás. Ahhoz meg nem nagy bicepszek kellenek.

Első körben azt tanácsolnám szerénység, szerénység... a nők menekülnek azoktól akik túlfényezik magukat, mivel tudják azok a legbénábbak utána a gyakorlatban.

2021. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

A korodbeli nők nyilván nem akarnak leragadni a te szinteden, ezen ne csodálkozz. Lehet, hogy a húszévesek körében sokkal gyakoribbak a szexkapcsolatok, és ez azért van, mert nekik bőven van idejük megtalálni életük párját - hiszen végülis mind erre vágynak. 31 évesen ez már egészen más helyzet.

Nem biztos, hogy veled van a baj (mármint fizikai értelemben), egyszerűen csak értsd meg, hogy ez nehezebb ilyen korban.

És ne fényezd magad ennyire.

2021. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!