Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb férfiak mit szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak mit szerettek az àgyban? 50-55 éves

Figyelt kérdés
Csak őszintén !!!! Eddig csak fiatalabbakkkal 30-37 max voltam
2021. ápr. 12. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Aludni
2021. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Amit előtte is, semmit nem változott az évek során.
2021. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Egy tüzes, kissé perverz gátlástalan nőt. Nem életkor függő, de csinos legyen. Ilyen a párom. 55F

(Nem kérek privát üzenetet :D)

2021. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább kívánom az orális szexet és a kézimunkát. A 69-es pózt nagyon csípem, szeretem az effajta élvezkedést hosszan elhúzni. Análra nem vagyok rákattanva, de ha a nő kívánja (volt ilyen...), szívesen részesítem ilyen élvezetekben. Többi ugyanaz, mint amit évtizedek óta csinálok...
2021. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a #2-es írja, amit eddig is. Tud az ember szexualitása, vágyai fejlődni, de csak azokra a gyökerekre, alapokra támaszkodni ami addig is megvolt benne. Egyébként meg személyiségfüggő. Nincs olyan hogy "átlag 50 éves", az egyik teszem fel nyalni meg lovagoltatni szeret a másik meg BDSM-met.
2021. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52/f én legjobban szeretem boldoggá tenni a partnerem s amikor ez sikerül én akkor tudom igazán elengedni magam... s a legjobb ha összetudunk hangolódni s egyszerre beteljesülni..
2021. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!