Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gloryhole helyeket látogathatj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gloryhole helyeket látogathatják lányok?

Figyelt kérdés

Sok ilyen videot találtam a neten köztük amatör lányokal is,vagy az is lehet hogy pénzt kaptak ezért?


Tehát arra gondolok hogy csajok sosem fizetnének ezért.


2021. ápr. 12. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Ez engem is érdekelne, valamiért vonz ez a dolog :D

18/L

2021. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy az ilyen helyeken tiszta és ápolt farkak sokasága várna rám...


24/N

2021. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Igen látogatják, van ilyen szórakozóhely is (csak most zárva) a Baross utcában, illetve két szexmoziban is van Bp-n glory kabin. Viszont többnyire nem egyedül mennek. S nem csak glory hole fülkék vannak, hanem "rendes" dugás is van sokszor meg gangbangek. Az viszont tény hogy sokkal több a pasi mint a nő/pár.
2021. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Akiket videókon látsz, azok valószínűleg profi színésznők, még ha amatőr videónak is van beállítva. Azok szinte biztos, hogy pénzt kapnak érte.

Egyébként igen, vannak a valóságban is ilyen szórakozóhelyek, mint azt már fentebb is írták. Ide viszont ingyen mehetnek be a "műkedvelő" lányok, mert ők vonzzák majd be a fizetőközönséget 😉

2021. ápr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Én fővárosiként is csak néhány ilyen helyet ismerek, de amennyire látom mindenhova csak melegek járnak.
2021. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 a szexmozikba igen, ott szökévente van 1-2 nő/pár, a GC-ben már több nő/pár van, de tény hogy ott is sokkal-sokkal több a pasi.
2021. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!