Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kollegáimmal gangbangbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollegáimmal gangbangbe szoktunk nőket vinni, szeretném a feleségem is beszervezni, viszont ő nem szeretné ezt, csak hármasban max, hogy tudnám meg puhítani, hogy ő is jöhessen?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki furcsálná, fiatalon házasodtunk és szeretnénk kiélvezni a dolgokat amíg lehet. 23 és 24 vagyunk.
2021. ápr. 12. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Kipróbáljátok 3-asban ha arra nyitott és pár 3-as után felveted neki, hogy mi lenne ha 4-es, utána meg hogy 5-ös és így tovább.
2021. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem lesztek sokáig házasok, azt borítékolni lehet...
2021. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Ezt nevezem kapcsolatnak...🙄😀

Őszintén ha már a hármasban benne van,nem tök mindegy neki,ha még 2-3 ember is beteszi neki.🤷

2021. ápr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Úristen
2021. ápr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Ecsém! Én 24 évesen szerelmes voltam a feleségembe!
2021. ápr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Fiatalon én is vettem részt rendszeresen gangbang bulikban (férfiként), de mindig teljesen idegen nőkkel csináltuk. Saját párt egyikünk sem lett volna képes bevonni. Ha a nejed benne volna a hármasban (de csak ha tényleg, önszántából benne volna!), először azt próbáljátok ki, aztán majd ott, igaziból már neked sem biztos, hogy tetszeni fog, ha "répázzák" a szemed előtt, mert lehet, hogy fantáziában izgat a dolog, viszont élőben egy kicsit más lesz ám...

A lényeg: ráerőltetni semmiképp ne akard, mert könnyen elveszítheted!

2021. ápr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez a nő màr csak papiron a tied. Egy éven belül elváltok.
2021. ápr. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Mutasd a felesegedet! :)
2021. ápr. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem akarja a feleséged, akkor ne erőltesd. Már az is szép, hogy hármasban benne van. Teljesen felesleges ezt erőltetni. Fiatalok vagytok, lehet, hogy 3-4 év múlva már ő akarja a gangbanget.


Én sok hármasban voltam már, férfi beszállóként, mindig lehetett érezni, ha az adott nő, feleség csak a párja, férje noszogatására ment bele ebbe a felállásba.

Ja és tapasztalatom szerint ez a szexuális nyitottság, párcsere, hármasozás pont nem a fiatalabb korosztályra jellemző, én egyetlen fiatal párral voltam életemben, a többi inkább negyvenes volt. Ez az az életkor, amikor helyére kerülnek az érzelmek, nincs kisajátítási vágy, féltékenység, a gyerekek lassan felnőnek, kirepülnek és a pár tagjai megengedhetik maguknak, hogy nyissanak. Ez a tapasztalatom. Nyilván vannak fiatalok is, akik így élnek, de szerintem nektek még van időtök kiélni magatokat, a gangbang ráér.

2021. ápr. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

"Kollegáimmal gangbangbe szoktunk nőket vinni"

A feleségedet megcsalod a háta mögött, most pedig be szeretnéd vonni őt ebbe az egészbe?

2021. ápr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!