Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném kipróbálni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kipróbálni egy fizetős lánnyal, hogy működik?

Figyelt kérdés
Fogok mással (strici testőr) találkozni? Aki jár rendszeresen nem fél hogy rejtett kamera van és megy fel a tartalom internetre?
2021. ápr. 13. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz a strigóval találkozni mett a másik szobában van ilyenkor. Kamera nem lesz. Nem orbánviktor vagy.
2021. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fizetsz akkor fogsz találkozni strigóval.De abban nem lesz köszönet.
2021. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Fizetsz, bedugod, kihuzod, hazamész.

Legalábbis a Kurtizánok kora c. sorozatban így volt :)

Ha végül nem is mész el, a sorozatot ajánlom, a ruhák valami epikusak, a szex ízléses, és Charlotte karakterét játszó színésznő eszméletlen gyönyörű.

2021. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lányon kívül senkivel nem fogsz találkozni, kamera sincs.

Nyugodt alkalomhoz illő körülményeket próbálnak fenntartani.

Akiknél én voltam eddig, mind kedvesek barátságosak voltak, odafigyeltek a részletekre.

2021. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Szeretném kipróbálni egy fizetős lánnyal,"


Egy ilyen fizetős lány engem is érdekelne. Mennyít szoktak fizetni a lányok ?



:))

2021. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Négyes, az a helyzet, hogy egyszer már felhívtam egyet egyszer. Elmentem a címre amit mondott, de két kigyúrt figura állt a lépcsőház bejáratánál. Szóval végül elhúztam, mielőtt jobb esetben beengednek és csak kiraboltak volna.
2021. ápr. 13. 23:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Fizetős lányt én is szeretnék, akinek meg nekem kell fizetni, olyan meg már van bőven :)
2021. ápr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!